5 idėjos kaip pasigaminti žaisliukų eglutei

Namų gamybos žaisliukai eglutei – ne tik originali bet ir labai smagi, Kalėdų dvasios į bet kuriuos namus ar įmonę įnešanti pramoga, prasmingas laisvalaikis ir praktiškas sprendimas. Žemiau atrinkome kelis būdus, kaip ypač nesudėtingai galima namuose pasigaminti žaisliukų eglutei.

Vieną jau išbandėme patys! Išbandykite kurį nors ir jūs!

1. Eglutės puošimas nuotraukomis iš jos įžiebimo šventės

Šį būdą Eglutės.lt komanda šiemet išbandė per savo įmonės vakarėlį. Nuotraukoje matyti puikus rezultatas! Darbe vienam kolegai neseniai padovanojo Polaroid tipo fotoaparatą (taip, tokį, kur vos nufotografavus, po kelių akimirkų iš aparato iškrenta jau atspausdinta nuotrauka!). Kadangi šie fotoaparatai dabar visai madingi, tikėtina, kad jei neturėsite seno, kažkas turės tokį naują. Žinoma, visuomet galite naudoti ir jau turimas šeimos fotografijas! Mes jas tvirtinome prie eglutės šakų su segtukais skalbiniams 🙂 .

Ko reikia: keliolikos nuotraukų, segtukų arba adatos su siūlu ir vualia! Galite pridėti keletą mėgiamų eglutės žaisliukų ir turėsite absoliučiai unikalią, dar niekur pasaulyje nematytą ir nepakartojamai papuoštą Kalėdų eglutę.

2. Nesudėtingi popieriaus karpiniai

Vienas iš paprasčiausių ir sykiu daugiausiai galimybių atveriantis eglutės puošimo būdas – karpiniai ir lankstiniai iš popieriaus. Popierius jūsų rankose gali virsti absoliučiai bet kuo, įgauti pačias netikėčiausias formas. Vos keli popieriaus lakštai ir truputėlis darbo jūsų Kalėdų eglutę gali paversti įkvepiančiu meno kūriniu! Pažadame, jog antro tokio medžio tikrai niekur kitur nerasite!

Ko reikia: kelių popieriaus lapų (galima rinktis įvairiausių spalvų ir storių) žirklių, klijų ir juostelės naujiems papuošimams kabinti.

3. Senų žaisliukų atnaujinimas

Pabodo senieji žaisliukai ir norite juos originaliai atnaujinti? Juk taip ne tik smagiau, bet ir praktiškiau! Galite rinktis įvyniojimą į medžiagą, puošimą kaspinėliais, dekoravimą apklijuojant siūlais, senų CD diskų gabalėliais, perdažant ar tiesiog šiek tiek padailinant nagų laku. Galbūt jūsų turimiems žaisliukams tik to ir tetrūksta – tik truputėlio prisilietimo ir jie tikrąja to žodžio prasme suspindės naujomis spalvomis!

Ko reikia: senų eglutės žaisliukų, kaspinėlių, siūlų, klijų ir žirklių ar dar bet kokių į galvą šaunančių priemonių.

4. Natūralūs papuošimai

Jums labiausiai prie širdies natūralūs papuošimai? Na ir puiku, juk aplinkui tiek įvairių galimybių! Apelsinai, greipfrutai, obuoliai, kankorėžiai, šakelės – tik maža dalis gėrybių, kurios jūsų rankose beveik be jokių pastangų gali virsti pačiais gražiausiais papuošimais eglutei. Patarimas: šiuos papuošimus kabinkite ant natūralaus siūlo (tarkime, lininio); mes tokius pirkome tiesiog dovanų parduotuvėje dideliame prekybos centre.

Ko reikia: natūralių vaisių skiltelių, žirklių ir siūlo. Skiltelėmis supjaustykite apelsiną (ar kitą vaisių), išdžiovinkite laikydami netoli radiatoriaus (jeigu skubate – galite naudoti orkaitę), perverkite siūlu ir puoškite eglutę. Taip pat naudodami sausainių formeles galite džiovinti įvairiausias žievelių formas, verti jas į girliandas ir kitaip išradingai kurti dar niekur pasaulyje nematytus papuošimus!

5. Papuošimai su staigmenomis

Anksčiau labai populiaru buvo puošti eglutę saldainiais. Juk saldainių popierėliai būna pačių įvairiausių spalvų, gražiai žiba, juos galima nesunkiai priderinti prie bet kokio interjero. Šis būdas tinka tiems, kurie namuose neturi smaližių. Visiems kitiems siūlome eglutę puošti dovanėlėmis. Nesudėtingai išlankstykite iš popieriaus norimo dydžio krepšelį. Į jį dėkite mažas dovanėles: auskarus, apyrankes, banknotus, gal net raktą nuo naujų namų ar automobilio, o gal tiesiog raštelius su linkėjimais ar užuominomis, vardais tų, kurie nori keistis dovanomis ar pan. Tai bus ne tik nepastebima ir labai intriguojanti dovana, bet ir šaunus papuošimas eglutei.

Ko reikia: storesnio popieriaus krepšeliui išlankstyti, siūlo ir dovanėlės ar raštelio įdėti į vidų.