Dovanokite gerumą

Geriausia dovana – gerumas

Artėjant Kalėdoms susimąstome apie dovanas: sudarinėjame sąrašus, pasileidžiame į paieškas parduotuvėse, jaudinamės, ar dovanos tikrai patiks jas gavusiems. Tačiau verta susimąstyti ir apie tuos, kuriems Kalėdos ateina be kalno dovanų, vaišėmis nukrautų stalų ir artimųjų draugijos. Eglutės.lt siūlo jums prisijungti prie socialinių iniciatyvų ir dovanoti gerumą.

Kalėdiniai džiaugsmai aplink mus

Apsidairius aplink nesunkiai rasite, kam reikėtų ištiesti pagalbos ranką. Ne kiekvienas gali sau leisti kasmet džiaugtis Kalėdomis su mišku kvepiančia žaliaskare – jei svarstote apie gerus darbus kalėdiniu laikotarpiu ir, žinoma, patys galite sau tai leisti, padovanokite nedidelę eglutę ar jos šaką. Tiesa, geriausia būtų pasirūpinti, jog eglutė būtų su vazonu. Sodinukai nereikalaus daug priežiūros ir neužims daug vietos, bet sukurs namuose jaukią kalėdinę atmosferą. Juos galime pristatyti saugiai – tiesiai į namus.

Eglutės.lt prisideda prie gerumo skleidimo ir perkantiems eglutę kitiems suteikia 5 eurų nuolaidos kodą: NEBUSIVIENAS. Kodas galioja perkantiems už 20 eurų ir daugiau, galimybe padovanoti džiaugsmą galite pasinaudoti iki gruodžio 22-os dienos.


Jūsų vieniša senyvo amžiaus kaimynė ar vargingai gyvenanti daugiavaikė šeima apsidžiaugs gavę ir pačią mažiausią dovanėlę ar ištartą gražų žodį. Galbūt galite pasirūpinti pagalbos prašančios šeimos šventine vakariene ar dalį iškeptų meduolių padovanoti kaimynei – jūsų gerumas gali paversti šias šventes ypatingomis, svarbiausia juo dalintis.

Rankų darbo kalėdinis žaisliukas

Ieškantiems, kaip šiemet papuošti Kalėdų eglutę ir tuo pat metu daryti gerą, Eglutės.lt siūlo įsigyti rankų darbo kalėdinį žaisliuką „Elniuką“. Šie žaisliukai pagaminti Vilniaus arkivyskupijos vaikų ir paauglių dienos centre „Vilties angelas“. Vaikai iš šeimų, kurios susiduria su įvairiausiais sunkumais, šiame centre randa užuovėją, kartu mokosi bei kuria mažas dovanėles, kad padėtų tiems, kuriems to reikia dar labiau. Visos iš žaisliukų surinktos lėšos skiriamos Vilniaus „Caritui“.