Idėjos, kaip nustebinti vaikus per Kalėdas

Kalėdos – neabejotinai viena mėgstamiausių ir laukiamiausių vaikų švenčių. Ar patys pamenate, kaip atrodė šventės, kai buvote maži? Juk tie šilti Kalėdų prisiminimai amžinai bus saugomi atmintyje ir širdyje.

Nors šiandien, galvodami apie vaikus ir šventes, suaugusieji neretai labiausiai nori sužinoti atsakymą į klausimą, koks šiuo metu yra pats madingiausias žaislas, taip neabejotinai neprašaunant pro šalį su dovana patiems išrankiausiems, imliausiems dovanų gavėjams šeimoje, šis straipsnis visai ne apie tai. Jis apie tai, kaip vaikams sukurti tikras Kalėdas su tikrais stebuklais. Nes juk pats geriausias dalykas pasaulyje yra tiesiog būti kartu ir kurti gražiausius prisiminimus.

MĖTA HOME atsiųsta pasakiška nuotrauka su mūsų Premium klasės kėniu

Jeigu jūsų mažiausi šeimos nariai vis dar yra tame magiškame amžiuje, kuomet tvirtai tiki Kalėdų Seneliu, neabejojame, jog kasmet nuoširdžiai plušate –  drauge rašote Seneliui laiškus, galvojate, kaip įtikinamai juos jam perduoti, kur paslėpti išsvajotą dovaną, kaip ją įteikti, ne tik neatskleidžiant gudrybės, bet ir dar sustiprinant mažųjų tikėjimą ir lūkesčius. Žemiau keletas idėjų, kaip atlikti magišką misiją.

Pilnas stebuklų Kalėdų laukimas

Skubantis pasaulis neretai verčia mus pamiršti apie Kalėdų laukimą; susikoncentruojame ties tam tikra data, vis mažiau reikšmės teikdami esmei – ne tikslui, o kelionei iki jo.

Kalėdinių meduolių marginimo rinkinys – https://www.eglutes.lt/dovanos/76-meduoliu-marginimo-rinkinys.html

Švenčių laukimas vaikams gali būti nemažiau jaudinantis už pačią šventę. Šiuo laikotarpiui priminkite vaikams, kaip smagu ir kodėl prasminga laukti. Drauge nesavanaudiškai padarykite gerų darbų – padėkite kaimynei nešti krepšius, nušluoti sniegą, pakelkite ir pasivykite pirštinės pamėtėją, padėkite atsistoti paslydusiam, drauge išrinkę ėdalą nukeliaukite į šunų prieglaudą (ten neretai trūksta savanorių, pavedžiosiančių šunis; iš anksto paskambinkite ir pasiteiraukite apie tinkamas valandas – padarysite gerą darbą ir smagiai praleisite laiką), kartu aptarkite ir nuspręskite, kam šiemet norite paaukoti – kad ir eurą ar du – svarbiausia būti jautriems, dėmesingiems ir dėkingiems.

Pasigaminkite ar įsigykite Advento Kalendorių – ši jaudinanti patirtis ne tik smagi, bet ir ugdo discipliną. Kartu nuspręskite kaip, išsirinkite ir papuoškite namus, eglutę, paskirkite laiko namų gamybos dekoracijoms, popierinėms snaigėms ir būtinai šiems papuošimams skirkite garbingą vietą namuose(!). Išlauktos Kalėdos – tūkstantį kartų jaukesnės. Be to, tik tuomet Kalėdų Senelis galės palikti asmeninį raštelį su padėka už gerus darbus ir šaunų Kalėdų dvasios puoselėjimą.


Kaip įtikinti mažąjį Kalėdų spirgiuką, kad jūsų namuose lankėsi Senelis?

Stebuklingąją naktį palikite ant žemės kelias „pamestas“, „nugraužtas“ morkas, kurias Kalėdų Senelis neabejotinai bus pametęs – juk jais įprastai maitina savo roges traukiančius elnius – tikrai galėjo šitaip nutikti.

Nuotrauka iš Pinterest

Žinoma, Kalėdų Senelis – žmogus skubantis ir šiek tiek nerangus – sukiojosi aplink Kalėdų eglutę ir še tau kad nori – kažkur užsikabino! Galėjo ir atplyšti kokia raudonos medžiagos skiautelė ir likti kaboti ant židinio atbrailos, eglutės šakos ar dar kokioje netikėtai įtikėtinoje vietoje. Kam gi nepasitaiko, tiesa?

Galiausiai, jeigu turite galimybę pasiskolinti Polariod tipo fotoaparatą, labiau pasistengę galite pateikti ir nenuginčijamus įrodymus – jūsų vaiko nuotrauką su pačiu tikriausiu naktį jį ir milijonus vaikų visame pasaulyje lankiusiu Kalėdų Seneliu. Kai vaikas užmigs, persirenkite Kalėdų Seneliu, tyliai įsliūkinkite į kambarį (pasirūpinkite, jog jame būtų tinkamas apšvietimas, tarkime, degtų Kalėdų lemputės) ir pasidarykite asmenukę su miegančiu Kalėdų Senelio laukėju. Tuomet palikite tą nuotrauką prie lovos su nedideliu laiškeliu, jog esą Kalėdų Senelis nenorėjo jo/jos žadinti, paliko dovanas ir labai dėkoja už gerus darbus ir tikėjimą. Toks absoliučiai personalizuotas laiškutis ir nuotrauka, jeigu tik nepamiršite tinkamai apgalvoti smulkmenų, neabejotinai įtikins net didžiausią skeptiką, o įspūdis ryte radus savo nuotrauką su Seneliu ir asmenišką laiškelį nepaprastai maloniai nustebins.

Akvilės nuotrauka su jos dekoracijų idėja bei mūsų Premium klasės kėniu.

Svarbiausia, būti kartu, laukti kartu ir jausti dėkingumą. Ir visai nesvarbu, kiek Jums metų. Kalėdų stebuklai prasideda tada, kai pradedate jais tikėti. O patikėjus tereikia pamatyti, išgyventi ir niekada nepamiršti.


Idėjų, kaip galite papuošti namus rasite šiame straipsnyje –https://www.eglutes.lt/naujienos/dekoravimo-idejos-kaledoms/