Jaukios Kalėdos namie

Šiemet Kalėdos bus kiek kitokios: sutiksime jas namie, su pačiais artimiausiais be didelių renginių. Eglutės.lt siūlo jums veiklų sąrašą smagiam ir įsimintinam Kalėdų vakarui su šeima.

Kalėdinių kostiumų konkursas

Per šventes norisi pasipuošti, ir nors šiemet neteks keliauti iš namų, kurkite šventę kartu su artimiausiais ir traukite iš spintos šventiškiausius apdarus! Galite surengti geriausio kalėdinio kostiumo konkursą, o vėliau drauge nusifotografuoti ir kalėdišką nuotrauką nusiųsti artimiesiems ir draugams, su kuriais šiuo metu negalite susitikti.

Kalėdinių meduolių dekoravimas

Jei anksčiau per šventes nesuspėdavote patys išsikepti meduolių ir jų padekoruoti, šiemet puikus metas imtis šios veiklos. Namai pakvips kalėdiniais prieskoniai, o dekoravimo džiaugsmu mėgausis ir vaikai, ir suaugę.

Kalėdinis protmūšis

Pastaruoju metu itin išpopuliarėjusi pramoga – protmūšiai. Švenčių proga galite tokį surengti namie! Paruoškite šeimai klausimų apie kalėdines dainas, tradicijas ar Kalėdų Senelio elnius, susiskirstykite į komandas arba žaiskite kiekvienas už save ir praleiskite jaukų vakarą drauge.

Kalėdiniai vaizdo skambučiai

Griebkite kompiuterį ir nustebinkite seniai matytus artimuosius ar draugus kalėdiniu vaizdo skambučiu. Šių švenčių metu ne visi galės džiaugtis malonia artimųjų draugija namie, tad jūsų skambutis taps tikro kalėdinio stebuklo dalimi.

Kalėdinis karaoke

Nuotaikingam vakarui susidarykite mėgiamiausių kalėdinių dainų sąrašą ir surenkite karaoke. Šiuo atveju tinka ir pasunkinta versija: surenkite konkursą, kas sugebės sudainuoti visą Mariah Carey „All I Want for Christmas Is You“ nežvilgtelėjęs į dainos žodžius.

Kalėdinių filmų peržiūra

„Hario Poterio“ maratonas? Mėgiamiausios „Vienas namuose“ dalies peržiūra? O gal „Kalėdų giesmė“? Kalėdinių filmų sąrašas ilgas, reikia tik išsirinkti. Taip pat nepamirškite pasirūpinti karšta kakava ir meduoliais filmo metu.