Tvarių Kalėdų akcentai

Vis dažniau į gamtai draugiškus sprendimus atsigręžiantis pasaulis skatina mažinti besaikį vartojimą ir kurti šventę namuose iš minimalistinių dekoracijų. Eglutė, kurios puošimui naudojamos džiovinti vaisiai ar kankorėžiai – puikus pasirinkimas siekiantiems kurti namų jaukumą iš natūralių medžiagų. 

Natūralumu alsuojantis stilius skatina minimalistinius pasirinkimus. Tvaru, neperkrauta – taip galima apibūdinti būsimas artėjančių švenčių dekoracijų tendencijas. Todėl vienas kalėdinio namų dekoravimo sprendimų gali būti – nepuošta eglutė. Tuomet skyrus daugiau laiko vešlios, tobulų formų eglutės pasirinkimui, įkvėpsite šventinės dvasios savo namams net ir be ištaigingų papuošimų. Norintiems išvengti byrančių eglės spyglių, rekomenduojame kėnius, kurie beveik jų nemeta, tad kalėdine nuotaika galima džiaugtis gerokai ilgiau. 

Jei visgi norisi daugiau dekoracijų, tam taip pat galima naudoti vaisius, kankorėžius, uogas. Tvarias Kalėdas galime kurti naudodami medines dekoracijas: žaisliukai, mediniai žibintai bei medžio šakelės. Natūralaus medžio aromatą namuose galite pagardinti ir džiovintais apelsinais, puošti jais savo žaliaskarę ar sukurti kvapnią girliandą. Pakuojant dovanas taip pat galima rinktis natūralų rudą popierių, tuomet ir Kalėdinės dovanos taps tvarumo simboliu.

Šventiniu Kalėdų akcentu gali tapti lemputės: didelis įvairių formų, spalvų ir stilių lempučių pasirinkimas leidžia kurti namų jaukumą, kuris gali tęstis ir po šventinio laikotarpio. Lemputės – dekoracija, kuri tiks papuošti namus ir jaukiam vakarui su knyga ar filmu dar gerokai prieš šventes. Eglutės.lt galite rinktis iš popierinių, varinių lempučių girliandų, spalvotų bei vienspalvių, įvairių formų vidaus ir lauko lempučių. 

Lemputėmis puošiamos ne tik žaliaskarės, bet ir Kalėdų stalas, taip pat galite kurti savas dekoracijas naudojant stiklainius, kuriuos galima užpildyti smėliu, kankorėžiais ar šermukšnio uogomis. Šviesos ir šilumos įspūdį kuriančios dekoracijos nereikalauja daug išlaidų ar laiko, o jaukios kalėdinės kompozicijos kūrimas gali tapti jūsų šeimos tradicija. 

Jaukių Kalėdų kūrimo su Eglutės.lt!