Kalėdinių dovanų idėjos: kokias dovanas galite įsigyti Kalėdų mugėje

Šį savaitgalį Vilniuje oficialiai prasidės Kalėdų laukimas. Dar prieš įsibėgėjant sostinės eglutės įžiebimo šventės šurmuliui, duris atvers ir visą savaitgalį veiks jau tradicine tapusi žiemos mugė Love Winter.

Vis didesnio populiarumo sulaukianti mugė šiemet kvies miestelėnus su artimaisiais burtis kiek neįprastoje, tačiau netikėtai itin kalėdiškoje vietoje – Pacų viešbučio kiemo šalia Rotušės aikštės. Šis įstabus viešbutis, įsikūręs istoriniuose didikų Pacų rūmuose, atviras ne tik miestiečiams, bet ir turistams, norintiems pasimėgauti kerinčiu viešbučio interjeru ir ypatinga senamiesčio kiemo atmfosfera. Mugės metu bus galima pasisemti puikių idėjų ir įsigyti dovanų artėjančioms šventėms, šitaip išvengiant po poros savaičių prasidėsiančios dovanų pirkimo karštinės. Kviečiame patogiai išsirinkti dominančias dovanas ir artimiau susipažinti su mugės dalyviais – jaunaisiais kūrėjais ir prekeiviais.

Pasirinkite kalėdinių dovanų ir idėjų kategoriją:

Unikali apranga
Išskirtiniai papuošalai ir aksesuarai
Interjero detalės ir kalėdinės dekoracijos
Sveikatos ir grožio prekės
Maisto produktai ir skanėstai
Prekėms vaikams
Kalėdinių eglučių turgelis


Unikali apranga

Mados mylėtojai mugėje galės rasti žinomų, jau simpatijas užkariavusių kūrėjų prekės ženklų drabužių bei dar tik kelią į lietuvių širdis besiskinančių ir savo pirkėjo ieškančių kūrėjų šedevrų. Kokybiškos medžiagos, unikalios idėjos ir iki smulkmenų apgalvotos detalės čia pinsis ir suksis tarp dailių mezginių, megztinių, marškinėlių, paltų ir sijonų bei kitų ne tik moterims, bet ir vyrams, vaikams skirtų aprangos elementų.

Julia Janus

JULIA JANUS – mados dizainerė kurianti drabužius pagal pačios patirtą poreikį. Tai – vidutinio dydžio minimalistinė baltiška mada kiekvienai moteriai. Stilius neturi ribų, – sako Julia. Mugėje JULIA JANUS kartu su Diana Paukštyte ir „DUE Fashion“ pristatys kalėdinę kapsulę plačioje dydžių skalėje, nuolaidas visoms naujos rudens-žiemos kolekcijos prekėms, kurios gali pradžiuginti ir mamą, ir dukrą, ir draugę bei dovanų čekio pasiūlymą: 100 EUR vertės dovanų čekis už 90 EUR bei kitas jaukias dovanas JAI IR JAM.

https://juliajanus.lt
https://www.facebook.com/JuliaJanusLT/

VYŠKAŠ

Neturite kuo apsirengti? Nauji mados namai eiliniam piliečiui, ieškančiam naujo lietuviško stiliaus. VYŠKAŠ tiki, jog mada turi būti išskirtinė, bet paprasta ir prieinama visiems. VYŠKAŠ pagaminta Lietuvoje.

http://www.vyskas.lt/
https://www.facebook.com/vyskas/

Smart Booby

Užsukę pas šiuos kojinininkus nustebsite atradę spalvotų išskirtinio dizaino ir itin aukštos kokybės kojinių. Lietuvos šimtmečio proga specialiai sukurta naujausia kolekcija. Ir tai yra gerokai daugiau ne spalvotos kojinės; tai – pareiškimas.

https://smart-booby.myshopify.com/
https://www.facebook.com/SmartBOOBY

Say Yes To Mom

Linksmi, patogūs, nuotaikingi ir „vieningi“ džemperiai patiems svarbiausiems žmonėms: mamoms, tėčiams, vaikams ir įsimylėjaliams, slypintys po „Say Yes To Mom“ ženklu.

https://www.facebook.com/sayyestomom/

My Face

My Face prelės ženklas tiki, kad rūbai – jūsų veidas. Kadangi naujiems metams reikės naujų veidų, mugės metu My Face pristatys (IN)DECENT kolekciją ir dar nematytas naujienas. Komanda pažada, kad bus labai gražu.

https://www.facebook.com/My-Face-100884923708366/

Mados butas

Mados butas – prabangių drabužių ir aksesuarų parduotuvė, lietuviškas prekės ženklas,  skirtas moteriai, kuri trokšta pajusti kokybiškų audinių prisilietimą ne tik ypatingomis progomis, bet ir kiekvieną dieną. Moteriai, kuri trokšta jaustis patogiai ir nebijo eksperimentuoti. Kuri dievina kokybę ir savo apranga nori išreikšti save, rodyti pagarbą sau ir aplinkiniams. Tiki, kad drabužiais galima išreikšti pagarbą aplinkiniams. Kas tą gali padaryti geriau nei autoriniai drabužiai. Jais puošiasi laidų vedėjos ir kitos garsenybės.

http://www.madosbutas.com/
https://www.facebook.com/MadosButas/

labàdienà

Labàdienà – tai ne tik drabužiai, tai ir iniciatyva, skatinanti atvirą ir nuoširdų bendravimą, kuris prasideda nuo paties paprasčiausio pasisveikinimo. Nepamirškite pasisveikinti – gal gausite kokią nuolaidą!

http://www.labadiena.eu 
https://www.facebook.com/labadiena.eu

Hello Moon

2013 m. įkurtas prekės ženklas, kuriantis drabužius su fosforo arba atšvaito funkcijomis, kuriuos vienija mėnulio, žvaigždžių bei kosmoso tema. Tai šviečianti apranga šviečiantiems (ir saugiems) žmonėms.  „HELLO!MOON” žieminei kepurei su atšvaito funkcija įteiktas prestižinis apdovanojimas „Red Dot Award: Product Design 2016” bei Lietuvos Dizaino Forumo apdovanojimas „GERAS DIZAINAS 2016“. 

https://www.hellomoon.eu/lt/
https://www.facebook.com/HELLO-MOON-439898006063592/

Downtown Gurl

Jaunas prekinis ženklas, sukurtas stiprioms, savimi pasitikinčioms ir savo kūno linijas nebijančioms pabrėžti merginoms, įkvėptas didžiųjų pasaulio miestų – Londono, Niujorko, Los Andželo – madų. Šis prekinis ženklas ypač akcentuoja, jog yra draugiškas gyvūnams ir gamyboje nenaudoja jokių su gyvūnais susijusių medžiagų. Nors įprastai savo kūriniais dizainerė prekiauja tik internetu, mugė bus reta proga iš arti susipažinti su jos kūriniais.

https://www.downtowngurl.com/
https://www.facebook.com/downtowngurl/

Coaty Coat

Spalio 1 dieną duris atvėrę Coaty Coat natūralaus kašmyro namai siuva kokybiškus paltus, pončus, šalikus, megztinius. Tai jaukus ir šiltas šeimos verslas, kurio tikslas įgyvendinti šiuolaikinės moters poreikį greitai ir patogiai džiaugtis unikaliu, iš aukščiausios kokybės audinių profesionaliai pasiūtu gaminiu kiekvieną dieną. 20 metų patirtis paltų gamyboje šį tikslą paverčia nuostabiais drabužiais.

https://www.coatycoat.com/
https://www.facebook.com/coatycoat/

Alpacos

Alpacos – unikalūs drabužiai ir aksesuarai, pagaminti iš 100% alpakos vilnos: paltai, pledai, šalikai, drabužiai, vaikiški tapukai – kad galėtumėte padovanoti šilumą.

3.14

2013 metais, dviejų VDA antrakursių įkurtas prekės ženklas, nuolat inspiruojamas matematikos, formulių, skaičių. Jis alsuoja minimalizmu, komfortu ir originalumu. Mugės metu internetinė drabužių parduotuvė 314clothes.lt įgaus fizinį pavidalą. Bus galima viską pačiupinėti. Prekės ženklas žada patrauklias nuolaidas.

http://314clothes.com/
https://www.facebook.com/314clothes.lt/


Išskirtiniai papuošalai ir aksesuarai

Love Winter žiemos mugėje papuošalų ir aksesuarų aistruoliams bus ypač sudėtinga – juos vilios jaunųjų kūrėjų darbai įkvėpti linijų, geometrinių formų ir gamtos, žavės netikėtais sprendimais ir naujais atradimais. Jaunieji kūrėjai pristatys ne tik savo papuošalus, bet ir drąsias jas inspiruojančias filosofijas.

Smagiausia, kad čia, viename Pacų viešbučio kieme, jų susirinks daugybė. Todėl bent vienas kūrinys neabejotinai pavergs kiekvieno mugės lankytojo širdį.

YCHO

YCHO – itališkos odos rankinės. YCHO tiki, jog rankinė skirta ypatingai, charizmatiškai ir originaliai asmenybei. Pagaminta iš aukščiausios kokybės itališkos odos, architektūriškų ir geometrinių formų, talpi, rafinuota ir funkcionali – ji gali būti neatsiejama Tavo stiliaus dalimi.

https://www.ycho.lt/
https://www.facebook.com/YCHOleatherandaccessories/

Vilma Statkuvienė

Odos aksesuarų dizainerė Vilma tiki, jog subtili elegancija yra raktas į moteriškumą. Kūrėja savo darbais ragina išlaisvinti vidinę kiekvienoje moteryje tūnančią deivę. Jos kūriniuose pinasi paprastumas, funkcionalumas ir minimalistinė elegancija. Subtilūs ir elegantiški aksesuarai – puiki dovana kokybę vertinančiai moteriai.

https://www.facebook.com/pages/category/Design—Fashion/Vilma-Statkuviene-odiniai-aksesuarai-1510309792569239/

Jovile Elmansour

Keramikė Jovilė turi nepaprastų galių ir geba molį paversti moteriškais, jaukiais ir subtiliais papuošalais, išpieštais įvairių gėlių ir augalų motyvais, tikro aukso dažais. Trapus ir iš pirmo žvilgsnio visai nemoteriškas molis žiemos mugėje atsiskleis naujomis spalvomis.

https://www.facebook.com/Jovile-Elmansour-251999491663077/

Lost in geo

Lost in geo – aksesuarai kiekvienai dienai, mylintiems linijas ir formas, tikrai įperkami ir labai unikalūs. O mylintys kiekvieną dieną gali įsigyti ir kalendorių. Kad mylėti būtų dar lengviau.

http://www.lostingeo.lt/
https://www.facebook.com/lostingeo/

Drel Design

Drel Design vaikinai mugės metu sieks sugriauti stereotipą, jog diržas tėra kasdienis aksesuaras, nevertas pernelyg didelio dėmesio. Tai – aukščiausios kokybės diržai, kuriems odą kruopščiai atrenka patys prekės ženklo kūrėjai. Mugėje pamatysite, kaip šalia jūsų diržas gali virsti žmogaus asmenybės akcentu.

http://dreldesign.eshoper.lt
https://www.facebook.com/Dreldesign/

sjgoods.lt

SJgoods.lt – Simonos Jokantaitės minimalistiniai rankomis pasiūti krepšiai ir aksesuarai iš kokybiškos odos, kurių istorija prasidėjo nuo negalėjimo rasti tinkamos kuprinės ir, keliaudama iš lūpų į lūpas, virto nuosavu verslu. Simona prie lovos turi užrašų knygutę, kad sapnuose aplankius idėjoms galėtų jas kruopščiai užsirašyti ir vėliau paversti kasdieniais kompanionais, su kuriais keliaujame ir kuriuose nešiojamės savo gyvenimus.

https://www.etsy.com/shop/SJgoodsLT
https://www.facebook.com/SJgoods.lt/

PYKOK

PYKOK prekės ženklas kuria odinius aksesuarus – rankines, krepšius, apyrankes, kaklo aksesuarus. PYKOK tiki, kad čia viskas ne apie plunksnas, o apie stipresnę dvasią kaip reikiant pasipuošusiame kūne.

http://www.pykok.com/
https://www.facebook.com/PYKOK/

My feltboots

My feltboots prekės ženklo įkūrėją Daivą kasdien įkvepia nepastovus lietuviškas oras. Būtent jis inspiruoja kurti kokybišką ir patvarų žiemos apavą – batus ir šlepetes su natūralia vilna. Savo darbuose autorė atkartoja senovinių veltinių koncepciją. Garsusis britų batų dizaineris Jimmy Choo apie jos kurtų veltinių batų išvaizdą yra pasakęs, kad šie modernios interpretacijos batai yra nuostabūs dėl itin savito autentiškumo jausmo, tobulai suderintu su šiuolaikiškumu viename kūrinyje. Veltiniai batai „my feltboots“ Jai – ne tik ne tik šildo, bet ir puošia kojas. Pagaminti iš natūralios vilnos, siuvinėti miškų karaliaus Briedžio siluetu, veltiniai batai – ne tik širdį, bet ir kojas sušildanti dovana. Apdovanoti pasauliniu Red Dot Award už veltinių batų dizainą.

Veltinio šlepetės „my feltboots“ Jam ir Jai – su nusegamu vilnos užkulniu. Tegu naudinga dovana šildo pėdas, bet ne lentynas. Išskirtinis veltinio šlepečių dizainas tinkamas avėti ir moterims, ir vyrams: žiemą šlepetės avimos uždaru kulnu, o jį nusegus jos tampa vasarišku modeliu. Dėl šio dizaino elemento pirkėjai jas praminė „veltinio šlepetėmis su siurprizu“!

http://myfeltboots.com/lt
https://www.facebook.com/myfeltboots

Agnes Krasauskas

Agnes Krasauskas“ prekės ženklas gimė iš didžiulės meilės ir aistros batams. Tokie batai, anot kūrėjos, yra nepavaldūs laikui ar kosminiu greičiu kintančioms tendencijoms. Rankomis kuriami Agnes Krasauskas prekės ženklo batai ir rankinės skirti ryškioms ir drąsioms asmenybėms, kurios siekia išraiškingos estetikos.

http://www.agneskrasauskas.eu
https://www.facebook.com/pages/category/Design—Fashion/Agnes-Krasauskas-524538157881874/

MO Ceramics

Pagrindinė MO Ceramics kūrybos idėja yra geometrinių linijų, figūrų, ramių spalvų koncepcija ir paprastumo tobulumas. Kūrėja gamina keramikinius, minimalistinius rankų darbo papuošalus. Pagrindinės prekės ženklo vertybės – estetika, paprastumas, išskirtinė kokybė.
https://moceramics.com/
https://www.facebook.com/pg/MO-ceramics-246799988768566/

Nida Amber

Nida Amber – rankų darbo aksesuarai su gintaru. Elegancija iš gamtos auskarų, pakabukų ir apyrankių pavidalu. Lietuvoje veiklą pradėjęs ir gilias gamybos tradicijas turintis prekės ženklas šiandien sutinkamas ir Kinijoje bei Didžiojoje Britanijoje. Ieškantys kuo pradžiuginti vaikus ar augintinius taip pat liks maloniai nustebinti.

https://nidaamber.com/
https://www.facebook.com/Nida-Amber-276316276115563/

MUNE design

Ramunė vieną dieną įsimylėjo geometrines formas ir nusprendė mesti darbą nuo aštuonių iki penkių. Šiandien ji kuria minimalistinius, urbanistinius autorinius papuošalus bei aksesuarus, kurie nesudėtingai paperka savo subtilumu ir modernistinėmis formomis.

https://mune.lt/
https://www.facebook.com/munedesign/

Muitto

Su geriausiais lietuvių ir užsienio juvelyrų darbais jus visada pasiruošę supažindinti Miutto. Nuo 2012 metų veikianti internetinė platforma pasiekiama iš bet kurios pasaulio vietos ir pasirengusi Jums pristatyti kruopščiai atrinktus dizianerių juvelyrikos šedevrus. Miutto svarbiausia įkvėpimas, išskirtinumas, kokybė ir dėmesys detalėms.

https://miutto.com/
https://www.facebook.com/miutto

Make Heads Turn

Make Heads Turn tiki, kad gyvenime svarbūs ir reikšmingi maži dalykai. Todėl kuria nedideles cinko sages su kasdieniame gyvenime sutinkamais daiktais, epizodais ir pokštais. Tai sofistikuota išvaizda, priversianti suktis galvą.

https://www.makeheadsturn.lt/
https://www.facebook.com/makeheadsturn/

bobriq

Įkvėpta architektūros ir asimetrijos bobriq prekės ženklo kūrėja Alina manipuliuoja formomis ir proporcijomis, sidabru ir auksu, kurdama ir rankomis gamindama asimetriškus ir drąsius juvelyrinius dirbinius savo studijoje Vilniuje.

https://bobriq.com/
https://www.facebook.com/bobriq

CitySheep

CitySheep – tai rankų darbo odiniai ir vilnoniai aksesuarai. Savo magija prekės ženklas prikelia ir pritaiko šiuolaikinei dinamiškai ir praktiškai asmenybei ir jos gyvenimo ritmui seniausiai naudojamas, patikimas, natūralias medžiagas.

https://www.citysheepstore.com/
https://www.facebook.com/pg/citysheepstore

Kūnokūnui

Juvelyrė Kotryna savo rankomis kuria ir apdirba būsimus juvelyriškos dirbinius ir tiki, jog papuošalai turi tarnauti žmogaus kūnui, jo proporcijoms ir savitumui. Kotryna dalijasi savo žiniomis su kitais žmonėmis.

https://www.kunokunui.com/
https://www.facebook.com/kunokunui/


Interjero detalės ir kalėdinės dekoracijos

Pokyčių ir naujienų interjere išsiilgusiems ir mažomis smulkmenomis namus atnaujinti planuojantiems mugės lankytojams kūrėjai turi paruošę nemažai staigmenų.

Mugės metu bus galima patirti viską nuo subtilių kvapų iki ryškiaspalvių vaizdų. Ne tik išskirtiniai potyriai, bet ir išskirtiniai produktai nepaliks abejingų, o aplankiusiems mugę pasipuošti ir paruošti namus artėjančioms šventėms taps daug paprasčiau.

Native Universal Ceramics

Native Universal Ceramics žino, kad namai yra ten, kur turime savo mėgstamiausią puodelį, o kiekvienas, net mažiausias daiktas keičia erdvę. Prekės ženklas kuria santūraus šiaurietiško stiliaus, kokybišką ir funkcionalią keramiką. Visada naujų formų, faktūrų, spalvų, jų santykių, medžiagų ir technologijų paieškose, todėl niekada nežinai, ką netikėto rasi pažvelgęs jų pusėn.

Eglutės.lt

Namai – vieta, kurioje ne tik gera ir saugu, bet ir lengva kurti jaukumą. Eglutės.lt kolektyvas, apsiginklavęs įvairiausiomis šventinėmis dekoracijomis, pasiruošęs jus aprūpinti viskuo, ko tik begali prireikti per artėjančias šventes – Kalėdų vainikais, lemputėmis, žaisliukais eglutei, įvairiausiomis šviesios instaliacijomis, Advento kalendoriais ir kitomis Kalėdų jaukumą ir šventines akimirkas kuriančiomis smulkmenomis. Nuotaikinga komanda, beje, turės ir tikrą Kalėdinių eglučių turgelį, kuriame bus galima iš arti pamatyti ir pačiupinėti švelniaspyglius kėnius, užsisakyti savąjį Kalėdų medį.


https://www.eglutes.lt/

Dvi Tylos

knygos skirtos, kaip pati komanda sako, žengiantiems su pasauliu ir ieškantiems tikrumo ir skirtos sąmoningiems ir šiuolaikiškiems žmonėms. Čia nerasite knygų, kuriomis netiki leidėjai. Viskas apgalvota, patikrinta ir atrasta.

http://dvitylos.lt/lt/

Baltic Rituals

Baltic Rituals įkūrėja ir aromaterapijos specialistė Jorūnė Gaučaitė amato mokėsi Tradicinės žolių medicinos ir aromaterapijos institute Londone. Kadaise žoleles su močiute studijavusi žvakių ir muilų kūrėja šiandien siekia kiekvienus namus pripildyti laimės kvapais. Mugėje bus galima įsigyti rankų darbo muilų su tikru gintaru bei natūralių sojų pupelių vaško energijų žvakių su eteriniais aliejais.
https://balticrituals.com
https://www.facebook.com/balticrituals/

Adelė Po

Adelė – jauna lėlių gamintoja, tikinti, jog lėlė – ne tik dekoracija, bet ir unikalios istorijos pasakotoja. Šią istoriją Adelė pati užrašo ranka. Jaunoji kūrėja noriai dalinasi žiniomis ir padeda kitiems išmokti ir sukurti savo lėlę.

https://www.adelepo.com/
https://www.facebook.com/adelepodolls/

IDICOULEUR

Kaip pati autorė sako, jos kūryba sprogsta vaivorykštėmis, yra spalvota, kaip ir mes visi. Kūrėja Ida savo istoriją pasakoja ryškiais potėpiais ir leidžia spalvoms kalbėti už ją. Žiūrovui tereikia klausytis.

http://idicouleur.com/
https://www.facebook.com/IDIcouleur/


Sveikatos ir grožio prekės

Sveikatos ir grožio prekių ieškantys mugės lankytojai šiemet bus stebinami gamtos ir mokslo draugystėmis ir jų kūriniais, naujais atradimais, negirdėtais pavadinimais ir nematytais produktais. Mugės dalyviai tiki, jog visi apsilankiusieji paliks ją gražesni ir sveikesni.

SOLIDU

Prekės ženklo įkūrėja Vaiva džiaugiasi, jog SOLIDU yra vieninteliai tokie Lietuvoje – tai aplinkai draugiška kietoji kosmetika. Jokio vandens. Jokio plastiko. Tik koncentruotos aktyviosios medžiagos, praturtintos odai naudingais aliejais, augalų ekstraktais bei natūraliais eteriniais aliejais. Viskas taip pat veiksminga tik kur kas solidžiau. Gal šampūno ar kondicionieriaus gabaliuką?

https://soliducosmetics.com/
 https://www.facebook.com/soliducosmetics/

Innovative Pharma Baltics

Innovative Pharma Baltics komanda siūlo pasijutus prastai grįžti prie šankų ir į pagalbą kviestis pačią gamtą. Vertingi augalai ir jų patikimi gydymo metodai – fitoterapija – drauge su naujausiais medicinos atradimais gali sukurti stebuklus – , tiki komanda. Gamta ir mokslas geriausiai pasirūpina puikia šiuolaikinio žmogaus savijauta. Mugės metu bus galima įsigyti produktų iš natūralių, aukščiausios rūšies augalinių ekstraktų.

MOSS – peršalimo produktų linija, gaminama aplinkai draugiškoje ir ne vieną apdovanojimą pelniusioje pakuotėje.
GASTRO – natūralių produktų linija, skirta organizmo atstatymui po persivalgymo, sportavimo ir pan.
SAINTLY – šilkmedžio uogų batonėliai, gaminami tik iš vieno ingrediento – Pamyro klanuose auginamų uogų, be pridėtinio cukraus.

https://www.innovative.lt/

Kosmetikos DNR

Kosmetikos DNR –  tai komanda, kuri padės susigaudyti bekraštėje kosmetikos priemonių pasiūlos jūroje ir išsirinkti geriausios sudėties produkciją, labiausiai tinkančią unikaliai jūsų odai. Mugės metu bus galima gauti naudingų patarimų ir įsigyti kosmetikos, kurią komandą sukūrė naudodama sukauptas žinias, derindami inovatoriškus sprendimus su tradicijomis ir dermatologinius ingredientus su natūraliais.

https://www.kosmetikosdnr.lt/
https://www.facebook.com/kosmetikosDNR/


Maisto produktai ir skanėstai

Smaližiai ir skanumynų ragautojai iš mugės tikrai neišeis tuščiomis. Čia rasite sveikų ir skanių, kokybiškų produktų ir kulinarinių idėjų šventiniam stalui ir dovanoms.

Juk Kalėdos didele dalimi yra ir apie maistą, tiesa?

TUTU SPOT

Rankų darbo, netikėtų formų ledinukai ant pagaliuko.  „Tutu“ kūrėja Smiltė Bagdžiūnė tiki, jog linksmi skanėstai gali aukštyn kojomis apversti net niūriausią šventę. MO muziejaus prieigose netgi galite rasti TUTU specialiai muziejui sukurtą ledinuką.

http://tutu.lt/
https://www.facebook.com/TUTUSPOTlollypops/

Šerkšno medus

Šerkšno medus –  tai pomėgis, prasidėjęs nuo kelių žmonių rankų darbo ir išaugęs į neatsiejamą bičių ir Šerkšnų šeimos gyvenimą bei verslą. Bitelės dirba mums, o mes – joms, todėl ypatingą dėmesį skiriame visiems, kurie savo prekybos neįsivaizduoja be išskirtinės kokybės natūralios bičių produkcijos, – sako bitininkai. 

https://serksnomedus.lt/
https://www.facebook.com/serksnomedus

La Naya

La Naya – netikėtos šokolado formos ir netikėti dalykai, kurie draugaudami su šokoladu įgauna neįtikėtinus pavidalus. La Naya komanda tiki, jog šokoladas nėra tik paskutinę minutę skubant į svečius pagriebiamas skanėstas, jis – pats geriausias pasirinkimas ir malonumas. Ir ne tik skubant į svečius. Subalansuota naujų skonių ieškantiems smaližiams bei šokolado gurmanams.

https://lanayachocolate.com/
https://www.facebook.com/lanayachocolateandgifts/

NeČia

Ūkio vadas Nečajauskas bei namų ir miško siela Ieva sau daro, bet ir su kitais dalinasi skaniais ir sveikais maisto produktais ir netikėtų patiekalų bei derinių receptais. Įprastai valanda kelio nuo Vilniaus, tačiau šį savaitgalį – žiemos mugėje – galėsite atrasti tikrą maistą iš naujo. Ar jau ragavot svogūnienės?

http://www.necia.lt/
https://www.facebook.com/NeciaPesto/

Šušvės medus

Kėdainių rajono pakraštyje įsikūrusiame bityne dūzgia 150 bičių avilių. Iš jų gaunamo medaus gaminamas midus. Bitininkai gamyboje nenaudoja jokių cheminių priedų, tik natūralias žaliavas. Midus brandinamas ne mažiau 1 metų, kai kurios midaus rūšys brandinamos ne mažiau 3 metų. Jis pilstomas į originalaus dizaino butelius, o kamščiai padengti natūraliu bičių vašku, todėl aromatas sklinda net neatidarius butelio. Medus ypač puikiai tiks autentiškų lietuviškų valgomų dovanų ieškotojams.

Ach vegan chocolate

Karolina Brusokienė visada norėjo kitokio požiūrio į šokoladą. Sveikesnio, rafinuotesnio. Po metų tobulo recepto paieškų Karolinai pavyko atrasti ir pamažu sukurti Ach vegan chocolate produktų liniją. Tai – rankų darbo veganiški šokoladai be gluteno, cukraus, laktozės ir sojų lecitino. Aukštos kokybės ir puikios išvaizdos nuo pakuotės iki gabalėlio. Džiugu, jog Ach vergan chocolate pamažu skinasi kelią ir į didžiuosius prekybos centrus.

https://www.achchocolate.com/
https://www.facebook.com/achveganchocolate/

Copper Field

Roberto Ulinsko prekės ženklas Copper Field atstovauja racionaliam požiūriui į sveikatą. CopperField – tai žmogui sukurti sveiki kanapių sėklų produktai. Nuo kanapių sėklų, su kuriomis galima pasigaminti aibę sveikuoliškų skanėstų , iki kanapių aliejaus – šalto spaudimo, todėl kupino vitaminų ir mineralų. Tikrai nekasdieniškos dovanos Kalėdoms!

http://copperfield.lt


Prekės vaikams

Net pačios reikliausios ir aukščiausios kokybės reikalaujančios mamos mugėje bus laukiamos su vaikais ir galės jaustis ramiai, nes mažyliais bus pasirūpinta, kol mamos viską kruopščiai apžiūrės, paklausinės ir atidžiai bei atsakingai išsirinks. Rankų darbo, aukštos kokybės medžiagų gaminiai tikrai neapvils.

Peach Plum Pair

2015 metais įkvėpta dukrytės Barboros Aistė pirmą kartą pati pagamino mažyčių vaikiškų mokasinų porą. Netrukus buvo įkurtas prekės ženklas Peach Plum Pair. Savo rankomis Aistė siuva mokasinus kūdikiams bei jau vaikščiojantiems vaikams. Pastarieji – unikalūs ir ypač kokybiški.  

https://www.peachplumpair.com/
https://www.facebook.com/peachplumpair/

Made by Ugne

Ugnė, dviejų vaikų mama, iš Merino vilnos rankomis gamina antklodes ir derančias kojines, šalikėlius ir kepures, rankų darbo lininius žaislus bei mezginius. Šaltą žiemą tokie daiktai tikrai neleis sušalti – tai gali būti puiki dovana artėjančių švenčių proga.

https://madebyugne.com/
https://www.facebook.com/MadeByUgne

Happimess

Happimess – kūrybinės agentūros Clinic 212 įsteigta ne pelno siekianti viešoji įstaiga, užsiimanti labdaringa veikla, skirta onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Čia užsukus bus galima padovanoti jau išaugtus, nebenaudojamus, tačiau vis dar tvarkingus vaikiškus daiktus. O atnešus pastarųjų, rasti naujų. Happimess renginio metu įkurs smagią erdvę vaikams, tad atvykę kartu su mažaisiais, turėsite galimybę jaukiam ir ramiam dovanų apsipirkimui.

http://www.happimess.lt/
https://www.facebook.com/happimessiniciatyva/

Brikis

Asmenine daugiavaikės šeimos patirtimi remiantis sukurti ir įvertinus daugelio kitų mamyčių ir tėvelių poreikius nuolat tobulinami stilingi rankų darbo papuošalai ir kramtukai vaikams iš 100% perdirbamo silikono. Gaminių saugumas patvirtintas lietuviškoje laboratorijoje.

https://www.brikis.lt/
https://www.facebook.com/brikisjewellery

Kalėdinių eglučių turgelis

Love Winter mugėje įsikurs ir Eglutės.lt kalėdinių eglučių turgelis. Eglučių turgelyje turėsite galimybę apžiūrėti ir įsigyti savo aukščiausios klasės, vešlų ir didingą Kalėdų medį – kėnį. Taip pat galėsite patys išbandyti ir įsitikinti, kaip paprasta ir smagu eglutę įstatyti į vokišką Krinner stovą, kad daugiau niekuomet nebereikėtų nerimauti dėl nuvirsiančios išpuoštos žaliaskarės. Patirkite švenčių laukimą eglučių apsuptyje. Nes juk pats tikriausias laukimas ir prasideda nuo Kalėdų eglutės.

https://www.eglutes.lt/

Laukiame jūsų!

Viso Love Winter žiemos mugėje lankytojai sutiks daugiau kaip 50  jaunųjų kūrėjų ir prekeivių, galės pasidžiaugti bei įsigyti jų kūrinių, dirbinių ir produktų, kuriais per Kalėdas pradžiugins mylimus žmones ir palepins save. Šalia Rotušės įsikūrusio viešbučio kieme Didžiojoje gatvėje mugė lankytojų lauks nuo šeštadienio ryto iki pat sekmadienio vakaro.

Mugės lankymas nemokamas ir atviras visiems. Kviečiame apsilankyti!
Renginio puslapis – https://www.facebook.com/events/159116278361208/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *