Reikalinga pagalba?

DUK

Kur ir kada galima atsiimti prekes?

Visas prekes, išskyrus kėnius, galite atsiimti ir mūsų biure Miškinių g. 6B-1, Vilnius mūsų biure pirmadieniais - penktadieniais nuo 8 iki 17 val. arba kitu laiku iš anksto susitarus.


Kas mes?

Eglutės.lt – gyvų eglučių mylėtojai ir saugotojai, besirūpinantys, kad prieš Šv. Kalėdas į Jūsų namus atkeliautų patys gražiausi gyvi medeliai.

 Eglutės.lt komanda tiki, jog gyvas medelis yra svarbiausias tradicinių, jaukių švenčių simbolis. Jau aštuntus metus kviečiame užsisakyti kalėdinę eglutę internetu iš anksto ir ramiai laukti, kol į duris pasibels pati gražiausia, natūrali, mišku kvepianti žaliaskarė viešnia.

ATVERKITE DURIS JAUKIOMS KALĖDOMS!

  • Mūsų eglutės tik GYVOS!
  • Eglutę atvešime tiesiai į namus prieš gražiausias metų šventes ir, jeigu pageidausite, išvešime po švenčių.
  • Pastatyti eglutę dar niekada nebuvo taip paprasta - rinkitės kokybišką Krinner stovą!

TEBŪNA JŪSŲ KALĖDOS BE RŪPESČIŲ!


Kokie mūsų įmonės duomenys ir rekvizitai?

UAB "SKOGRAN", UAB Skogran Miškinių g. 6B-1, Vilnius; LT-04132

Įmonės kodas 300104144 PVM kodas LT100001990617 Bankas "Swedbank", AB A.s. LT537300010150103401

Susisiekite dabar: 8 683 94908

El. paštas: info@eglutes.lt


Ar prekiaujate kėniais vazonuose?

Eglutės.lt komanda rūpinasi ir puoselėja tik kirstus kėnius. Kirstas kėnis yra didelis ir masyvus medis, vazonas jo neišlaikytų, jis virstų. Tam, kad kėnis stovėtų stabiliai, reikėtų labai didelio vazono (mažiausiai 1 metro aukščio). Be to, itin sudėtinga persodinti kėnį nepažeidžiant šaknų sistemos, o net ir persodinus, kėnis turėtų mažai šansų išgyventi, nes yra ne mūsų platumų augalas. Jeigu svarstote, ar kirstas kėnis gali būti laikomas vazone, kuomet šis tik atlieka laikiklio funkciją, verčiau rekomenduojame stovą su vandeniu, iš kurio augalas galės semtis gyvybės; vazone su žemėmis kėnio šaknys „užsiklijuoja“ ir greičiau nudžiūna.


Kodėl geriau gyva eglutė negu plastikinė?

Eglutės.lt komanda savo kėnius parsigabena iš geriausių Skandinavijos medelynų. BBC „Gardening“ tinklapis gyvos eglutės įsigijimą tiesiai iš medelyno  pavadino  „pačiu draugiškiausiu aplinkai būdu turėti namuose eglę“.  Įrodyta, jog plastikiniai medžiai į aplinką išskiria kenksmingas medžiagas; jų gamybos procesas taip pat žalingas aplinkai. Tuo tarpu gyvos, iš medelynų parvežamos eglutės ne tik yra 100% natūralus produktas – jos specialiai tam yra auginamos, užuot nelegaliai kirtus kitos paskirties miškus, be to, jų vietą iš karto pakeičia kitos – todėl nedaroma žala aplinkai bei ekosistemai.


Kas yra svetainės meniu juostoje?

Užsukę į šią el. parduotuvę viršuje išvysite meniu juostą, kuri padės geriau orientuotis prekių kataloge. Jame prekės suskirstytos į tam tikras grupes: „KĖNIAI", „STOVAI", „KALĖDINĖS DEKORACIJOS" ir pan.

Spustelėję ant kategorijos ar konkrečios prekės Jūs būsite nukreipti į prekių sąrašą arba prekės aprašymą.


Atlikau banko pavedimą, bet užsakymo statusas vis dar likęs “LAUKIAMA BANKINIO PAVEDIMO”. Kodėl?

Šiuo metu sąskaitą pavedimams turime tik Swedbank banke. Jei pavedimą atlikote iš Swedbank banko sąskaitos į mūsų sąskaitą Swedbank,  jį matysime iš karto, kai tik patikrinsime savo sąskaitą. Tačiau, jei pavedimą atlikote vakare arba savaitgalį ir iš kitų bankų, tuomet jis mūsų sąskaitą pasieks tik kitą darbo dieną. Bankai informacija apie pavedimus apsikeičia darbo dienomis 9:00, 12:00 ir 15:00 valandomis. Dėl šios priežasties Jūsų pavedimą iš kito banko pamatome iki 10:00, iki 13:00 arba iki 16:00, priklausomai nuo to, kuriuo metu atlikote pavedimą.


Kas yra PREMIUM klasės kėnis?
Normandiškasis PREMIUM klasės kėnis yra griežtus Danijos medelynų PREMIUM klasės visažalių augalų ekspertų kriterijus atitinkantis ir savo klasėje aukščiausius įvertinimus pelnęs Kalėdų akcentas. Namų jaukume ir šilumoje besiskleidžiantis lengvas kėnio aromatas, tapybiška ir sodri žalia jo spalva bei preciziškai simetriškas ir tankus šakynas sukurs Jūsų namuose magišką atmosferą. Nepaisant normandiškomis šakomis tekančių sakų saldumo, medis visai neišlepintas ir neįnoringas - juo rūpintis bus itin paprasta ir malonu. Kruopščiai medį puošiantys vaikų piršteliai, drėgnos augintinių nosytės ir preciziškai sulankstytas dovanų popierius bei rūpestingai surištos satino juostelės po šiuo švelniais spygliais pasipuošusiu Kalėdų dvasios saugotoju gali jaustis visiškai saugiai. Be pastangų grožį ir šventinę atmosferą spinduliuojančio medžio džiaugsmui pakaks švaraus vandens ir juo susižavėjusių namus lankančių svečių žvilgsnių.  
 

Ar galiu pats išsirinkti kėnį?
Jį atrinks ekspertai ir pristatys patogiu laiku tiesiai į namus. Pristatymas į namus užtikrina, jog Jūsų automobilyje nebus nešvaros, spyglių ir nereikės gaišti laiko tobulo medžio paieškoms. Eglutės.lt PREMIUM klasės kėniai atitinka ne tik PREMIUM klasės medžio, bet ir aukščiausius jo auginimo metodų standartus. Eglutės.lt komandos atstovai ir PREMIUM klasės kėnių ekspertai Danijoje kruopščiai apžiūrėję visus PREMIUM plantacijos kėnius atrenka tik pačius geriausius ir neabejotinai aukščiausio standarto kriterijus atitinkančius medelius. Atrinkti patys gražiausi plantacijos kėniai lygiai septynias paras nejudinami ilsisi vėsoje, kad "užmigtų" ir augalas būsimoje kelionėje nepatirtų jokio streso ir išlaikytų tobulą išvaizdą. Kiekvienas kėnis rankiniu būdu atsargiai supakuojamas į kokybiškos elastingos medžiagos tinklus. Vos atvykęs į Lietuvą kiekvienas medis dar sykį atidžiai apžiūrimas, ar saugiai ir nepažeistas pasiekė kelionės tikslą. Antrąją atranką sėkmingai praėję medeliai keliauja toliau "miegoti" vėsioje patalpoje iki bus pristatyti į Jūsų namus. Taip užtikrinama, kad Jūsų namus pasieks aukščiausios įmanomos kokybės medis. Jeigu eglutė Jums buvo pristatyta nekokybiška arba neatitiko Jūsų lūkesčių, garantuojame 100 % pinigų grąžinimą arba eglutės pakeitimą per 2 darbo dienas nuo užsakymo pristatymo dienos. Gabenimo išlaidas apmokame mes.

Kokiomis savybėmis išsiskiria šie kėniai?
Šios klasės kėnių spygliai minkšti, todėl tinkamai prižiūrimi beveik nebyra, yra draugiški šeimoms;
- Aukštos klasės kėnio priežiūra ypatingai paprasta - pakanka vandens ir vėsos;
- Aukščiausia kokybė ir tinkama priežiūra užtikrina, kad per Kalėdas medis atrodys tarsi ką tik parvežtas iš miško;    
- Rūšiai būdingas lengvas, malonus nuo namų šilumos besiskleidžiantis aromatas;
- Pasižymi sodriais tamsiai žalios spalvos šakynais;
- PREMIUM klasės kėnį įsigijusios šeimos gali būti tikros, jog gaus visiškai sveiką kirstą medį, neturintį jokių sulūžusių, išdžiuvusių ar pažeistų šakų;

Kaip prižiūrėti medelį, kad jis kuo ilgiau išliktų žalias?
Prieš įsigyjant medį labai svarbu įsitikinti, ar norimo dydžio kėnis tilps Jūsų namuose ir jam bus pakankamai vietos. PREMIUM klasės kėniai yra ne tik ypač tankūs, bet ir platūs. Paprastai medelio plotis atitinka 80-100% jo aukščio. Taigi, net jeigu atrodo, kad medeliui vietos bus pakankamai, verta pasimatuoti numatytą vietą ir tuo įsitikinti.  
- Prieš kėniui keliaujant į Jūsų namus, jam rūpestingai apie 3 centimetrus nukertamas kamienas. Dėl šios priežasties labai svarbu per artimiausias 8 valandas jį pamerkti į vandenį, antraip patrumpintas kamienas "užsitrauks" ir kėnis nebegalės absorbuoti vandens. Jeigu medelis nepamerkiamas per šį laiką, reikėtų vėl kiek patrumpinti jo kamieną. Svarbu turėti omenyje, jog pirmosiomis dienomis naujuose namuose kėnis absorbuoja daug vandens, todėl labai svarbu nuolat sekti vandens lygį inde ir jį papildyti. Per šias pirmas dienas medelis absorbuos vandens visam savo žaliavimo laikotarpiui. Vanduo yra esminė sąlyga norint, kad kėnis kuo ilgiau išliktų žalias, nedžiūtų bei nemestų spyglių. Puikiausiai tinka paprastas vanduo, be jokių augalams skirtų priedų.
- Bene patogiausias būdas ir medelio priežiūrą ypač palengvinantis daiktas yra stovas. Įsigijus stovą nebereikia nerimauti, jog medis namuose apvirs net tuo atveju, jeigu jis ypač didelis. Ypač praktiški stovai turi talpyklas vandeniui, patogu jas papildyti, sugaištant vos kelias minutes. Turint namuose stovą nesunku be vargo pastatyti ką tik įsigytą medį. Eglutes.lt komanda ne vienerius metus pasitiki Vokietijoje gaminamais Krinner stovais, kuriems suteikiama net 5 metų garantija. Daugiau apie stovus: https://www.eglutes.lt/5-stovai
- Šios rūšies medžiai mėgsta vėsią aplinką ir gerai jaučiasi atokiau nuo židinių, radiatorių ar šildomų grindų. Saugokite medį nuo šilumos šaltinių ir jo laikymui parinkite vėsiausią namų vietą. Rekomenduojame nakčiai išjungti visas elektrines ir šviečiančias bei šilumą skleidžiančias dekoracijas. 
- Nors šios klasės kėniai ypač tvirti, nereikėtų jų apkrauti pernelyg dideliu kiekių kalėdinių lempučių. Įprastai lemputės skleidžia šilumą, todėl vėsesnį orą mėgstančiam kėniui jos gali nepatikti; tuomet jis ims džiūti ir mesti spyglius. 
 
Laikantis šių rekomendacijų kėnis visiškai žalias ir tarsi vos prieš akimirką parvežtas iš miško atrodys net tris savaites.   

Kaip išsirinkti tinkamo dydžio kėnį?
Prieš įsigyjant medį labai svarbu įsitikinti, ar norimo dydžio kėnis tilps Jūsų namuose ir jam bus pakankamai vietos. PREMIUM klasės kėniai yra ne tik ypač tankūs, bet ir platūs. Paprastai medelio plotis atitinka 80-100% jo aukščio. Taigi, net jeigu atrodo, kad medeliui vietos bus pakankamai, verta pasimatuoti numatytą vietą ir tuo įsitikinti.  

Kiek laiko kėnis gali išlikti žalias, jeigu bus laikomasi jo priežiūros rekomendacijų?
Laikantis rekomendacijų kėnis visiškai žalias ir tarsi vos prieš akimirką parvežtas iš miško atrodys net tris savaites.   

Ar galima eglutės stovus ir kitas dekoracijas gyvai apžiūrėti pačiam?

Taip, galima. Stovus ir dekoracijas apžiūrėti galite adresu: Miškinių g. 6B-1, Vilnius. Dėl apsilankymo reikia susitarti iš anksto. Mokėjimas už norimas prekes gali būti atliktas tik bankiniu pavedimu.