Eglutės vazonuose

Įsigyję sodinukus jie Jus stebins ne tik per šias šventes, bet ir praėjus joms. Savo būsimą eglutę galėsite pasisodinti savo kiemelyje ir metai iš metų stebėti kaip kiekvienas šventes medelis auga

Eglutės vazonuose 

Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų
 • 26,00 € Yra sandėlyje

  Kiekvienas iš jų - absoliučiai skirtingas, unikalus ir savitų bruožų. Su truputėliu rūpesčio saugiai peržiemojęs ir pavasarį pasodintas į žemę, jis vieną gražią dieną virs nuostabia žalia egle.  VILNIUJE šiais metais pristatymas NEMOKAMAS!!! KAUNE pristatymas vyks šeštadieniais : gruodžio 3d., gruodžio 10d., gruodžio 17d.!!!

  26,00 €
 • 33,00 € Yra sandėlyje

  Kiekvienas iš jų - absoliučiai skirtingas, unikalus ir savitų bruožų. Su truputėliu rūpesčio saugiai peržiemojęs ir pavasarį pasodintas į žemę, jis vieną gražią dieną virs nuostabia žalia egle.  VILNIUJE šiais metais pristatymas NEMOKAMAS!!! KAUNE pristatymas vyks šeštadieniais: gruodžio 3d., gruodžio 10d., gruodžio 17d.!!!

  33,00 €
 • 9,99 € Yra sandėlyje

  Laplandiškos eglutės sodinukas. Suomijos šiaurėje užauginta eglutė - puiki dovana jam ir jai. Sodinukus pakuojame nuostabioje VDA studentės Vestos Rugilės Nausėdaitės pakuotėje, pavadinimu HOOT. Ištraukus sodinuką, pakuotė išsiskleidžia kaip tikras miško paukštis.  VILNIUJE šiais metais pristatymas NEMOKAMAS!!! KAUNE pristatymas vyks šeštadieniais:...

  9,99 €
 • 25,00 € Yra sandėlyje

  Specialiai šventėms medelynuose užaugintos, atsakingai atrinktos ir dailios pušaitės sukurs šventę kiekvienuose namuose, biure ar restorane.  Didesnių kiekių užsakymų, kaina tampa, Kalėdiškai patrauklesnė! VILNIUJE šiais metais pristatymas NEMOKAMAS!!! KAUNE pristatymas vyks šeštadieniais: gruodžio 3d., gruodžio 10d., gruodžio 17d.!!!

  25,00 €
 • 30,00 € Yra sandėlyje

  Specialiai šventėms medelynuose užaugintos, atsakingai atrinktos ir dailios eglutės sukurs šventę kiekvienuose namuose, biure ar restorane.  Didesnių kiekių užsakymų, kaina tampa, Kalėdiškai patrauklesnė! VILNIUJE šiais metais pristatymas NEMOKAMAS!!! KAUNE pristatymas vyks šeštadieniais: gruodžio 3d., gruodžio 10d., gruodžio 17d.!!!

  30,00 €
 • 29,00 € Yra sandėlyje
  7 Atsiliepimas(-ai)

  Specialiai Lietuvos medelynuose išaugintos, atsakingai atrinktos ir dailios eglutės sukurs šventę kiekvienuose namuose. Eglutės pilnas aukštis su vazonėliu ir viršūne 70-100 cm. Sidabrines eglutes pristatome visoje Lietuvoje. VILNIUJE šiais metais pristatymas NEMOKAMAS!!! KAUNE pristatymas vyks šeštadieniais: gruodžio  3 d., gruodžio 10 d. ir...

  29,00 €
 • 65,00 € Yra sandėlyje

  Specialiai šventėms medelynuose užaugintos, atsakingai atrinktos ir dailios pušys sukurs šventę kiekvienuose namuose, biure ar restorane.  Didesnių kiekių užsakymų, kaina tampa, Kalėdiškai patrauklesnė! VILNIUJE šiais metais pristatymas NEMOKAMAS!!! KAUNE pristatymas vyks šeštadieniais: gruodžio 3d., gruodžio 10d., gruodžio 17d.!!!

  65,00 €
 • 27,00 € Yra sandėlyje

  Specialiai Lietuvos medelynuose išaugintos, atsakingai atrinktos ir dailios eglutės sukurs šventę kiekvienuose namuose. Eglutės pilnas aukštis su vazonėliu ir viršūne 70-100 cm. Sidabrines eglutes pristatome visoje Lietuvoje. VILNIUJE šiais metais pristatymas NEMOKAMAS!!! KAUNE pristatymas vyks šeštadieniais: gruodžio  3 d., gruodžio 10 d. ir...

  27,00 €
 • 3,00 € Yra sandėlyje

  Elektroninis pasveikinimas Jūsų klientams! Didelio verslo kliento dėmesio susilaukę elektroniniai sveikinimai. Už vieną nupirktą sveikinimą kartu su VšĮ Myliu mišką pasodinsime medelį. Tekstą ir Jūsų prekinį ženklą pritaikome pagal Jūsų pageidavimus! Pirkdami komentare palikite savo el. paštą, kad galėtume susisiekti dėl atviručių personalizavimo.

  3,00 €
 • 7,99 € Yra sandėlyje

  Kiekvienas iš jų - absoliučiai skirtingas, unikalus ir savitų bruožų. Su truputėliu rūpesčio saugiai peržiemojęs ir pavasarį pasodintas į žemę, jis vieną gražią dieną virs nuostabia žalia egle. Visai tokia pat, kokios auga Rovaniemi miestelyje esančiame Kalėdų Senelio miške, iš kurio atkeliavo šie sodinukai.

  7,99 €
Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų