Reikalinga pagalba?

Užsakymas

Kaip surasti norimą prekę?

Prekes rinktis galima ne tik iš katalogo, bet ir atliekant jų paiešką. Paieškos langelyje įrašykite ieškomos prekės pavadinimą ir paspauskite greta esantį mygtuką su didinamojo stiklo ikonėle. Jums bus pateiktas paieškos frazę atitinkančių prekių sąrašas.


Kur galiu surasti informaciją apie norimą prekę?

Kiekviena prekė sąraše turi savo nuotrauką, pavadinimą, specifikacijas, trumpą aprašymą, nurodytą vieneto kainą, ir pirkėjų atsiliepimus apie prekę.


Kaip suformuoti užsakymą?

Išsirinkę norimą prekę, spauskite dešinėje esantį mygtuką „Užsakyti“. Jeigu užsakote kėnį arba sidabrinę eglutę vazone, pasirinkite pristatymo datą ir paspaudus mygtuką „Užsakyti", prekė „įkris" į prekių krepšelį, esantį dešinėje puslapio dalyje viršuje. Ta pati procedūra turi būti pakartojama ir kitoms prekėms, kol bus suformuotas galutinis prekių krepšelis. Jei užsisakydami kėnį ar sidabrinę eglutę, kartu užsisakote ir stovą, dekoracijas - visas prekes pristatysime kartu. Jei norite dalį prekių gauti anksčiau, suformuokite atskirus prekių krepšelius.


Kaip pradėti vykdyti užsakymą?

Išsirinkus norimas prekes ir suformavus galutinį prekių krepšelį, peržiūrėkite ir įsitikrinkite, ar visos norimos prekės jame yra. Krepšelį rasite dešiniajame viršutiniame puslapio kampe. Peržiūrėję suformuotą krepšelį, spauskite mygtuką „Vykdyti" ir užbaikite užsakymo procesą: nurodykite siuntos pristatymo adresą, pasirinkite pristatymo būdą bei apmokėjimo tipą. Paskutiniame žingsnyje patvirtinus užsakymą, visas užsakymo procesas bus baigtas. Užsakymas bus pradėtas vykdyti, kai bus gautas jo apmokėjimas.