Reikalinga pagalba?

Pristatymas

Ar pristatote  gyvus medžius į Kauną, Klaipėdą?

Į šiuos miestus medelius pristatome, bet užsakymo detales reikia individualiai derinti susisiekiant el. paštu: info@eglutes.lt


Ar galima pakeisti pristatymo laiką?

Pristatymo laiką galima keisti likus 24 val. iki numatyto pristatymo laiko. Apie pasikeitimus prašome informuoti elektroniniu paštu info@eglutes.lt.


Kur ir kada galima atsiimti prekes?

Visas prekes, išskyrus kėnius, galite atsiimti ir mūsų biure Miškinių g. 6B-1, Vilnius mūsų biure pirmadieniais - penktadieniais nuo 8 iki 17 val. arba kitu laiku iš anksto susitarus.


Kada kurjeris pristatys gyvus medžius?

Užsakymus, kuriuose yra gyvi medžiai, pristatys mūsų kurjeris Jūsų užsakyme pasirinktu laiku. Prieš atvykdamas kurjeris būtinai Jums paskambins. Jei norite, kad dalis prekių būtų pristatyta anksčiau, suformuokite atskirą užsakymą.


Kokiu paros metu gali būti pristatomi gyvi medžiai?

Užsakymai į namus pristatomi darbo dienomis 9-12, 13-16 ir 18-21 val.


Ar dekoracijos ir stovai yra pristatomi kartu su kėniais?

Jei užsisakote tik dekoracijas ar stovą, prekes pristatysime naudodamiesi LP Express paslaugomis. Jūsų siunta bus pristatyta į Jūsų namus, biurą ar pasirinktą pašto siuntų terminalą.


Ar visos prekės pristatomos vienu metu? 

Užsakymus, kuriuose yra gyvi medžiai, pristatys mūsų kurjeris Jūsų užsakyme pasirinktu laiku. Prieš atvykdamas kurjeris būtinai Jums paskambins. Jei norite, kad dalis prekių (dekoracijos, stovai ir panašiai) būtų pristatyta anksčiau, suformuokite atskirą užsakymą.