Eglutės iki 2,5 m stovas Krinner KOPENHAGEN

95020

Tinka eglutėms ir kėniams iki: 2,5m

Kamienui iki (skersmuo): ~12cm

Patentuota vieno laido technologija

Stovo svoris: ~3,5kg

Stovo skersmuo: ~ 50cm

5 METŲ GARANTIJA

 • Unikali vieno laido technologija 
 • Sumani automatinio užrakto sistema 
 • Paprastai prisitaikantys spaustuvai 
 • Lengvas medžio perkėlimas 
 • Patentuotas saugumo diržas 
 • Patikrinta kokybė

Smulkiau

89,00 € su PVM

Apie prekę

Stovas – geriausias Kalėdų Eglutės draugas. Jis rūpinasi, kad šventės karalienė jaustųsi gerai ir kaip įmanoma ilgiau džiugintų namiškių bei svečių akis ir širdis. Stovas net ir kreivakojei eglutei leis stovėti tiesiai ir išdidžiai. Eglutės.lt komanda, išbandžiusi daugybę įvairių stovų medžiams, rekomenduoja patikimus vokiečių gamintojo Krinner stovus. 

Krinner stovai sukurti ne tik eglutėms, bet ir jų šeimininkams, vertinantiems kokybę ir ilgaamžiškumą. Krinner stovas tarnaus ne vienai gyvų Kalėdų eglučių mylėtojų kartai ir Jums padės:

 • Visiškai atsikratyti ne vienerias Kalėdas kamavusios baimės, jog  išpuošta Kalėdų eglutė gali netikėtai nuvirsti;
 • Pamiršti kirsto medžio sodinimą į vazoną, išbarstytas žemes, akmenis ir kitus fantastiškus būdus, kuriuos anksčiau teko išmėginti, norint vertikalioje padėtyje išlaikyti eglutę;
 • Nesudėtingai vos per kelias sekundes tvirtai visam šventiniam laikotarpiui pastatyti net didžiulį medį;
 • Be didelių pastangų perkelti medį į kitą patalpos vietą;
 • Be nerimo dėlioti dovanas po eglute, leisti vaikams ir augintinams žaisti netoliese, nesibaiminant užkliudyti šaką ir nuversti medį bei džiaugtis gražiausiomis švečių akimirkomis su visa šeima.

Krinner KOPENHAGEN stovai pasižymi šiomis sąvybėmis:

Unikali vieno laido technologija – sumanus tvirtinimo mechanizmas užtikrina, kad medis stovės visiškai tiesiai ir tvirtai, nesvarbu ar kamienas storas ar plonas, kreivas ar tiesus. Tereikia paspausti pedalą ir medis tvirtai stos į reikiamą vietą vos per kelias sekundes!

Sumani automatinio užrakto sistema – pirmasis pasaulyje akustinis pedalas reguliuojantis tobulai prilaikančius spaustuvus. Automatiškai užsifiksuoja ir tvirtai laiko net netiesaus kamieno medį. Skleidžia švelnų Kalėdų varpelio garsą.

Paprastai prisitaikantys spaustuvai – dabar net didžiulį medį pastatyti dar paprasčiau! Nereikia atidaryti gniaužtuvų mechanizmo. Tik įstatykite medį ir mechanizmas pats prisitaikys prie medžio kamieno ir užfikuos jį reikiamoje vietoje.

Lengvas medžio perkėlimas – galimybė nesudėtingai pernešti stovą su medžiu į kitą vietą, iš esmės neišardant stovo mechanizmo.

Patentuotas saugumo diržas – leidžia saugiai ir be didelių rūpesčių praverti stovą, norint paprastai perkelti jį su medžiu į kitą vietą.

Patikrinta kokybė – vokiečių gamintojo Krinner stovai yra ypač patikimi ir ilgaamžiai. Jiems suteikiama net 5 metų garantija. 

2017 metais Krinner stovai pelnė „Geriausio vokiško dizaino“ apdovanojimą.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Eglutės iki 2,5 m stovas Krinner KOPENHAGEN

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: