Stovas Diamond Stainless Steel (eglei iki 2,8 m) Padidinti

Stovas Diamond Stainless Steel (eglei iki 4,6 m)

98030

Eglutės iki 4,6 m stovas Krinner DIAMOND Stainless Steel

Tinka eglutėms ir kėniams iki: 4,6 m

Kamienui iki (skersmuo): 20 cm

Stovo svoris: 10  kg

Stovo skersmuo: 81  cm

5 METŲ GARANTIJA

  • Elegantiškas nerūdijančio plieno korpusas
  • Kruopštaus rankų darbo stovas

Smulkiau

Apie prekę

Stovas – geriausias Kalėdų Eglutės draugas. Jis rūpinasi, kad šventės karalienė jaustųsi gerai ir kaip įmanoma ilgiau džiugintų namiškių bei svečių akis ir širdis. Stovas net ir kreivakojei eglutei leis stovėti tiesiai ir išdidžiai. Eglutės.lt komanda, išbandžiusi daugybę įvairių stovų medžiams, rekomenduoja patikimus vokiečių gamintojo Krinner stovus. 

Krinner stovai sukurti ne tik eglutėms, bet ir jų šeimininkams, vertinantiems kokybę ir ilgaamžiškumą. Krinner stovas tarnaus ne vienai gyvų Kalėdų eglučių mylėtojų kartai ir Jums padės:

  • Visiškai atsikratyti ne vienerias Kalėdas kamavusios baimės, jog  išpuošta Kalėdų eglutė gali netikėtai nuvirsti;
  • Pamiršti kirsto medžio sodinimą į vazoną, išbarstytas žemes, akmenis ir kitus fantastiškus būdus, kuriuos anksčiau teko išmėginti, norint vertikalioje padėtyje išlaikyti eglutę;
  • Nesudėtingai vos per kelias sekundes tvirtai visam šventiniam laikotarpiui pastatyti net didžiulį medį;
  • Be didelių pastangų perkelti medį į kitą patalpos vietą;
  • Būti ne tik praktiškais, bet ir elegantiškais Kalėdų eglutės šeimininkais;
  • Be nerimo dėlioti dovanas po eglute, leisti vaikams ir augintinams žaisti netoliese, nesibaiminant užkliudyti šaką ir nuversti medį bei džiaugtis gražiausiomis švečių akimirkomis su visa šeima.

Krinner DIAMOND Stainless Steel stovai pasižymi šiomis sąvybėmis:

Unikali vieno laido technologija – sumanus tvirtinimo mechanizmas užtikrina, kad medis stovės visiškai tiesiai ir tvirtai, nesvarbu ar kamienas storas ar plonas, kreivas ar tiesus. Tereikia paspausti pedalą ir medis tvirtai stos į reikiamą vietą vos per kelias sekundes!

Paprastai prisitaikantys spaustuvai – dabar net didžiulį medį pastatyti dar paprasčiau! Nereikia atidaryti gniaužtuvų mechanizmo. Tik įstatykite medį ir mechanizmas pats prisitaikys prie medžio kamieno ir užfikuos jį reikiamoje vietoje.

Lengvas medžio perkėlimas – galimybė nesudėtingai pernešti stovą su medžiu į kitą vietą, iš esmės neišardant stovo mechanizmo.

Patentuotas saugumo diržas – leidžia saugiai ir be didelių rūpesčių praverti stovą, norint paprastai perkelti jį su medžiu į kitą vietą.

Išskirtinis dizainas – Krinner DIAMOND Stainless Steel stovai pasižymi išskirtiniu elegantišku dizainu. Kiekvienas stovas yra kruopštaus rankų darbo rezultatas. 

Patikrinta kokybė – vokiečių gamintojo Krinner stovai yra ypač patikimi ir ilgaamžiai. Jiems suteikiama net 5 metų garantija. 

2017 metais Krinner stovai pelnė „Geriausio vokiško dizaino“ apdovanojimą.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Stovas Diamond Stainless Steel (eglei iki 4,6 m)

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: