Premium klasės KĖNIS (150-175cm)

Vyksta kėnių pristatymas. Pasirinkite norimą pristatymo datą.

KEN175

 Prekiaujame tik atidžiai atrinktais kėniais.

Gražinimo ir keitimo garantija 100% pinigų grąžinimo garantija arba keitimas.

 Kėnio pristatymas ir užnešimas Vilniaus mieste.

Šiais metais turėsime labai ribotą kiekį, nes atrinkome tik gražiausius. Vešlūs, tobulų formų ir mišku kvepiantys.

 

Smulkiau

Rekomenduojame įsigyti kartu:

55,00 € su PVM

Apie prekę

Europinis kėnis (lot. Abies Alba) – pušinių šeimos, kėnių genties visžalis, spygliuotis medis. Plačiai kūgiška lajos forma. Kėnio aukštis 150-175 cm, kilmės šalis Danija.

Pagrindinis Kalėdų veikėjas ilgai žaliuojantis ir spyglių beveik nemetantis kėnis. Mes kėnius atidžiai atrenkame Danijos medelynuose. Norime, kad mūsų klientus pasiektų patys gražiausi kėniai, kurie kasmet formuojami ir prižiūrimi geriausių Danijos augintojų. Kėnius siūlome klientams, kurie nori Kalėdinę nuotaiką į biurą ar namus įsileisti jau lapkričio pabaigoje ar gruodžio pradžioje, nes jie ilgesnį laiką išlieka žali, beveik nemeta spyglių. Pasipuošus kėnį gruodžio pradžioje, jis džiugins visą šventinį laikotarpį. Kėnius taip pat labai pamėgo šeimos su mažais vaikais, nes jie neduria.

Prieš kėniui keliaujant į Jūsų namus, jam patrumpiname kamieną. Dėl šios priežasties labai svarbu per artimiausias 8 valandas jį pamerkti į vandenį, antraip kamienas "užsitrauks" ir kėnis nebegalės absorbuoti vandens. Jeigu medelis nepamerkiamas per šį laiką, reikėtų vėl kiek patrumpinti jo kamieną patiems. Svarbu turėti omenyje, jog pirmosiomis dienomis naujuose namuose kėnis absorbuoja daug vandens, todėl būtina nuolat sekti vandens lygį inde ir jį papildyti. Per šias pirmas dienas medelis absorbuos vandens visam savo žaliavimo laikotarpiui. Vanduo yra esminė sąlyga norint, kad kėnis kuo ilgiau išliktų žalias, nedžiūtų bei nemestų spyglių. Puikiausiai tinka paprastas vanduo, be jokių augalams skirtų priedų.

Tam, kad kėnis žaliuotų ilgiau, rekomanduojame stovą KRINNER COMFORT M. 

Atsiliepimai

Įvertinimas 
2018-12-12

Ačiū! Kenis nuostabus ❤️

Įvertinimas 
2018-12-11

Eglutė vėlavo, tai labai didelis minusas ypatingai užsakant jas į ofisą.

Įvertinimas 
2018-12-10

Nuostabus kėnis, tobulos formos!

Įvertinimas 
2018-12-10

Kėnis puikus, tačiau pristatymas vėlavo, pagal tai laiko kiek vežiojo, rekomenduojamas 8 val. tarpas tarp nupjovimo ir pamerkimo jau buvo praėjęs.

Įvertinimas 
2018-12-10

Gražus tankus žalias medelis, esame patenkinti!

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Premium klasės KĖNIS (150-175cm)

Priedai

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Jūsų žiūrėtos prekės