Stovo KRINNER COMFORT M NUOMA eglutei iki 2.5 m

NUOMAM

!!! NUOMA galima tik perkantiems premium KĖNĮ iš mūsų el. parduotuvės.

Tinka eglutėms ir kėniams iki: 2,5 m

Kamienui iki (skersmuo): ~12 cm

Stovo svoris: ~ 5 kg

Stovo skersmuo: ~ 36 cm

Smulkiau

29,00 € su PVM

Apie prekę

Stovas – geriausias Kalėdų Eglutės draugas. Jis rūpinasi, kad šventės karalienė jaustųsi gerai ir kaip įmanoma ilgiau džiugintų namiškių bei svečių akis ir širdis. Stovas net ir kreivakojei eglutei leis stovėti tiesiai ir išdidžiai. Eglutės.lt komanda, išbandžiusi daugybę įvairių stovų medžiams, rekomenduoja patikimus vokiečių gamintojo Krinner stovus. 

Krinner stovai sukurti ne tik eglutėms, bet ir jų šeimininkams, vertinantiems kokybę ir ilgaamžiškumą.

Krinner stovas tarnaus ne vienai gyvų Kalėdų eglučių mylėtojų kartai ir Jums padės:

  • Visiškai atsikratyti ne vienerias Kalėdas kamavusios baimės, jog  išpuošta Kalėdų eglutė gali netikėtai nuvirsti;
  • Pamiršti kirsto medžio sodinimą į vazoną, išbarstytas žemes, akmenis ir kitus fantastiškus būdus, kuriuos anksčiau teko išmėginti, norint vertikalioje padėtyje išlaikyti eglutę;
  • Nesudėtingai vos per kelias sekundes tvirtai visam šventiniam laikotarpiui pastatyti net didžiulį medį;
  • Paprastai užsitikrinti, jog medis išliks žalias ir spyglių nemes ilgiausią įmanomą laikotarpį;
  • Nuoširdžiai rūpintis savo medžiu, tiesiog pripildant stovo rezervuarą vandeniu;
  • Be didelių pastangų perkelti medį į kitą patalpos vietą;
  • Be nerimo dėlioti dovanas po eglute, leisti vaikams ir augintinams žaisti netoliese, nesibaiminant užkliudyti šaką ir nuversti medį bei džiaugtis gražiausiomis švečių akimirkomis su visa šeima.

Krinner COMFORT M stovai pasižymi šiomis sąvybėmis:

Unikali vieno laido technologija – sumanus tvirtinimo mechanizmas užtikrina, kad medis stovės visiškai tiesiai ir tvirtai, nesvarbu ar kamienas storas ar plonas, kreivas ar tiesus. Tereikia paspausti pedalą ir medis tvirtai stos į reikiamą vietą vos per kelias sekundes!

Sumani automatinio užrakto sistema – pirmasis pasaulyje akustinis pedalas reguliuojantis tobulai prilaikančius spaustuvus. Automatiškai užsifiksuoja ir tvirtai laiko net netiesaus kamieno medį. Skleidžia švelnų Kalėdų varpelio garsą.

Paprastai prisitaikantys spaustuvai – dabar net didžiulį medį pastatyti dar paprasčiau! Nereikia atidaryti gniaužtuvų mechanizmo. Tik įstatykite medį ir mechanizmas pats prisitaikys prie medžio kamieno ir užfikuos jį reikiamoje vietoje.

Lengvas medžio perkėlimas – galimybė nesudėtingai pernešti stovą su medžiu į kitą vietą, iš esmės neišardant stovo mechanizmo.

Patentuotas saugumo diržas – leidžia saugiai ir be didelių rūpesčių praverti stovą, norint paprastai perkelti jį su medžiu į kitą vietą.

Didelis vandens rezervuaras – Krinner stovai turi didžiulius vandens rezervuarus. Tai užtikrina, jog medis kaip įmanoma ilgiau žaliuos, o spygliai byrės visiškai minimaliai.  

Vandens lygio matuoklis – rodo maksimalų vandens lygį pildant stovo rezervuorą bei padeda sekti, kuomet reikalinga jį papildyti.

Patikrinta kokybė – vokiečių gamintojo Krinner stovai yra ypač patikimi ir ilgaamžiai. Jiems suteikiama net 5 metų garantija. 

2017 metais Krinner stovai pelnė „Geriausio vokiško dizaino“ apdovanojimą.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Stovo KRINNER COMFORT M NUOMA eglutei iki 2.5 m

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: