Premium klasės KĖNIS (200 - 225cm)

Vyksta išankstinis užsakymas. Pasirinkite norimą pristatymo datą.

KEN225

 Prekiaujame tik atidžiai atrinktais kėniais.

Gražinimo ir keitimo garantija 100% pinigų grąžinimo garantija arba keitimas.

 Kėnio pristatymas ir užnešimas Vilniaus mieste.

Šio dydžio kėniams rekomenduojame stovą KRINNER XXL.

Smulkiau

79,00 € su PVM

Apie prekę

Europinis kėnis (lot. Abies Alba) – pušinių šeimos, kėnių genties visžalis, spygliuotis medis. Plačiai kūgiška lajos forma. Kėnio aukštis 200-225 cm, kilmės šalis Danija.

Pagrindinis Kalėdų veikėjas ilgai žaliuojantis ir spyglių beveik nemetantis kėnis. Mes kėnius atidžiai atrenkame Danijos medelynuose. Norime, kad mūsų klientus pasiektų patys gražiausi kėniai, kurie kasmet formuojami ir prižiūrimi geriausių Danijos augintojų. Kėnius siūlome klientams, kurie nori Kalėdinę nuotaiką į biurą ar namus įsileisti jau lapkričio pabaigoje ar gruodžio pradžioje, nes jie ilgesnį laiką išlieka žali, beveik nemeta spyglių. Pasipuošus kėnį gruodžio pradžioje, jis džiugins visą šventinį laikotarpį. Kėnius taip pat labai pamėgo šeimos su mažais vaikais, nes jie neduria.

Prieš kėniui keliaujant į Jūsų namus, jam patrumpiname kamieną. Dėl šios priežasties labai svarbu per artimiausias 8 valandas jį pamerkti į vandenį, antraip kamienas "užsitrauks" ir kėnis nebegalės absorbuoti vandens. Jeigu medelis nepamerkiamas per šį laiką, reikėtų vėl kiek patrumpinti jo kamieną patiems. Svarbu turėti omenyje, jog pirmosiomis dienomis naujuose namuose kėnis absorbuoja daug vandens, todėl būtina nuolat sekti vandens lygį inde ir jį papildyti. Per šias pirmas dienas medelis absorbuos vandens visam savo žaliavimo laikotarpiui. Vanduo yra esminė sąlyga norint, kad kėnis kuo ilgiau išliktų žalias, nedžiūtų bei nemestų spyglių. Puikiausiai tinka paprastas vanduo, be jokių augalams skirtų priedų.

Tam, kad kėnis žaliuotų ilgiau, rekomenduojame stovą KRINNER COMFORT XXL. 

Atsiliepimai

Įvertinimas 
2018-12-27

Eglutė tiesiog nuostabi. Ačiū

  Įvertinimas 
  2018-12-18

  Pirmiausia, tai dėkoju ne tik už nuostabią eglutę, bet ir nuostabų kurjerį, kuris su gera nuotaika ir malonumu pristatė ją į penktą aukštą, nepatogia senamiesčio laiptine.
  Dėkoju Jums! mūsų namai Jūsų dėka, papuošti!

   Įvertinimas 
   2018-12-18

   Puiki eglute! Viskas operatyviai ir sauniai! Aciu.

    Įvertinimas 
    2018-12-11

    Pasakisko grozio eglute, esam labai patenkinti!

     Įvertinimas 
     2018-12-10

     Kenis labai grazus. Uzsisakome jau antrus metus is eiles. Vienintelis pastebejimas, kad siemet kartu su puikiu keniu gavome ir labai daug boruzeliu :) Uztrukome pusdieni kol visas sugaudeme.

      Parašykite savo atsiliepimą!

      Parašyti atsiliepimą

      Premium klasės KĖNIS (200 - 225cm)

      5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

      Jūsų žiūrėtos prekės