Premium klasės KĖNIS (175-200cm)

KIRSTAS175/200

Atsiprašome, bet visi 175-200 cm kėniai yra rezervuoti. Spauskite čia ir gaukite specialų pasiūlymą 2018 metams.

 Prekiaujame tik atidžiai atrinktais kėniais.

Gražinimo ir keitimo garantija 100% pinigų grąžinimo garantija arba keitimas.

 Kėnio pristatymas ir užnešimas Vilniaus mieste.

Šiais metais turėsime labai ribotą kiekį, nes atrinkome tik gražiausius. Vešlūs, tobulų formų ir mišku kvepiantys.

Smulkiau

Apie prekę

Europinis kėnis (lot. Abies Alba) – pušinių šeimos, kėnių genties visžalis, spygliuotis medis. Plačiai kūgiška lajos forma. Kėnio aukštis 175-200 cm, kilmės šalis Danija.

Pagrindinis Kalėdų veikėjas ilgai žaliuojantis ir spyglių beveik nemetantis kėnis. Mes kėnius atidžiai atrenkame Danijos medelynuose. Norime, kad mūsų klientus pasiektų patys gražiausi kėniai, kurie kasmet formuojami ir prižiūrimi geriausių Danijos augintojų. Kėnius siūlome klientams, kurie nori Kalėdinę nuotaiką į biurą ar namus įsileisti jau lapkričio pabaigoje ar gruodžio pradžioje, nes jie ilgesnį laiką išlieka žali, beveik nemeta spyglių. Pasipuošus kėnį gruodžio pradžioje, jis džiugins visą šventinį laikotarpį. Kėnius taip pat labai pamėgo šeimos su mažais vaikais, nes jie neduria.

Pirkdami mūsų kėnį 3 € skiriate Labdaros ir paramos fondui "G vaikų pasaulis". Atsidėkodami vaikai iš Telšių globos namų, Platelių UDC, VšĮ Vaikų ir jaunimo centro "Džiaugsmo slėnis" bei vaikai iš Telšių Naujamiesčio mokyklos pagamino Jums rankų darbo žaisliuką, kuris atkeliaus kartu su eglute. Mes už kokybiškas Kalėdas!

Tam, kad kėnis žaliuotų ilgiau, rekomenduojame stovą KRINNER COMFORT M. 

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Jūsų žiūrėtos prekės