Eglės sodinukai iš Laplandijos miško (5 vnt)

LAPLAND5

Kiekvienas iš jų - absoliučiai skirtingas, unikalus ir savitų bruožų. Su truputėliu rūpesčio saugiai peržiemojęs ir pavasarį pasodintas į žemę, jis vieną gražią dieną virs nuostabia žalia egle. 
VILNIUJE šiais metais pristatymas NEMOKAMAS!!!

KAUNE pristatymas vyks šeštadieniais : gruodžio 3d., gruodžio 10d., gruodžio 17d.!!!

Smulkiau

26,00 € su PVM

Apie prekę

šRinkinį sudaro 5 sodinukai ir keramikinis vazonas tamsiai raudonos spalvos (12 cm skersmens ir 10 cm aukščio).
Šiaurės ašigalyje, Rovaniemi miestelyje, 8 km nuo poliarinio rato nedidelėje medinėje trobelėje kvepia meduoliais ir šiltu pienu. Visur prikrauta maišų su vaikų laiškais ir dovanomis, atvykėlius pasitinka elfai smailiomis raudonomis kepurėlėmis ir noriai kalbina Kalėdų Senelis. Pats tikriausias visame pasaulyje.
Šiltesnėmis dienomis Kalėdų senelis mėgsta atsikvėpti netoli trobelės esančiame miške, kuriame auga daugybė nuostabių, didžiulių ir tankių eglių. Pusę metų nenusileisdama jas džiugina saulė, o kitą pusę metų, nors gaubia tamsa, ją savo magiškais kerais sklaido Šiaurės pašvaistė. 
Vieną dieną Kalėdų Seneliui šovė mintis: o jeigu jis galėtų tas egles dovanoti visiems pasaulio žmonėms, kad šie, kaip ir jis, galėtų jomis žavėtis ir turėti dalelę Kalėdų dvasios ištisą amžių... Vos Senelis apie tai prasitarė elfams, jie tuoj pat viskuo pasirūpino.
Netrukus mus pasiekė iš paties tikriausio Kalėdų senelio miško atkeliavę paprastųjų eglių sodinukai. Kiekvienas iš jų - absoliučiai skirtingas, unikalus ir savitų bruožų. Su truputėliu rūpesčio saugiai peržiemojęs ir pavasarį pasodintas į žemę, jis vieną gražią dieną virs nuostabia žalia egle. Visai tokia pat, kokios auga Rovaniemi miestelyje esančiame Kalėdų Senelio miške, iš kurio atkeliavo šie sodinukai. 
Dabar galime širdyse nešiotis dalelę tos magiškos, nuoširdžios ir nepaprastai jaukios Kalėdų dvasios ne tik per Kalėdas, bet ir ištisus metus. Ir nešiodamiesi tą dvasią vieni kitiems visada būti geri.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Eglės sodinukai iš Laplandijos miško (5 vnt)

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: