Stebuklų eglutė šeimai (susirink pats)

STEBUKL

Siuntos komplektacija:

  • Eglutės detalės: stovas, eglutės šakos, segtukai, klijai, varžtai, atsuktuvas.
  • Instrukcija kaip surinkti eglutę.
  • Rudas dienos stebuklų vokas, o jame mažyčiai raudoni su baltais burbuliukais vokeliai ir dienos stebuklų 17 dienų lapeliai.
  • Lipdukų lapukas su skaičiais nuo 1 iki 25, juos galite klijuoti ant segtukų arba vokelių.
  • Pridedami 8 tušti vokeliai. 

Smulkiau

Apie prekę

Stebuklų eglutė  - tai advento kalendorius skirtas šeimai, kuri laukdama Kalėdų kasdien nori patirti jaukias akimirkas, leistis į nuostabias patirčių keliones kartu su vaikais.

Stebuklų eglutė – tai graži tikros eglienos medinė eglutė, su pritvirtintais segtukais, prie kurių prisegsite iš craft popieriaus pagamintus raudonus su baltais burbuliukais vokelius, į  kuriuos sudėsite net 17 koučingo specialistės ir mamos sukurtų veiklų visai šeimai. Kiti 8 vokeliai palikti tušti mieloms dovanėlėms vaikučiams.

Stebuklų eglutę į namus gali atnešti tėtis ir mama, o gal elfai ir fėjos ir nubudę ryte vaikai randa šį stebuklą gruodžio 1 d. ir stebuklai kasdien tęsis iki pat Kalėdų ryto.

Stebuklų eglutės dėžėje rasite: stovą, eglutės šakas, segtukai, klijai, varžtai, atsuktuvas ir kartu su vaikais lengvai galėsite ją susirinkti. Tai bus pirmas bendras darbas, kuris suburs šeimą ir po to kasdien ją kvies prie eglutės tikrinti – kas gi ten vokeliuose gyvena.

Stebuklų eglutė  2017 m. atrinkta į geriausių dovanų iš Baltijos šalių 99-uką, apdovanota kaip kūrybingiausia verslo dovana 2017 m. sukurta su mamos meile. 

Jos aukštis 90 cm, plotis per ilgiausią vietą 50 cm.

Pristatymo datos:

Lapkričio 9 d.
Lapkričio 16 d.
Lapkričio 23 d.
Lapkričio 28 d.

Nepažeistą prekę galima grąžinti per 14 d. d. 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Stebuklų eglutė šeimai (susirink pats)