Nauja DAUGIAU KALĖDŲ! Padidinti

DAUGIAU KALĖDŲ (NUOMA)

4 vnt. turime sandėlyje.

PASIULYMAS22

PADOVANOKITE KALĖDINĘ NUOTAIKĄ SAVO ĮMONĖS DARBUOTOJAMS! 

Užsisakykite kėnį į biurą ir jį Jums pristatysime ir išvešime už specialią kainą. Kartu su kėniu atvešime ir nuostabų, dar nematytą dekoraciją - Kalėdų vainiką. Pasibaigus šventėms pasirūpinsime medelio išvežimu.

Specialų rinkinį sudaro:

✔️ Kėnis iki 180 cm 
✔️ KRINNER COMFORT M stovo nuoma
✔️ Kalėdinis vainikas
✔️Pristatymas
✔️ Išvežimas

145,00 € su PVM

vietoj 166,00 €

Pakuotės turinys

 • 49,00 € Išparduota
  1 x
  16 Atsiliepimas(-ai)

  Tinka eglutėms ir kėniams iki: 2,5 m Kamienui iki (skersmuo): ~12 cm Stovo svoris: ~ 5 kg Stovo skersmuo: ~ 36 cm 5 METŲ GARANTIJAUnikali vieno laido technologija Sumani automatinio užrakto sistema Paprastai prisitaikantys spaustuvai Lengvas medžio perkėlimas Patentuotas saugumo diržas Didelis vandens rezervuaras Vandens lygio matuoklis...

  49,00 €
 • 1 x

  Kėnio vainikas dekoruotas raudonu kaspinu. Vainiką galima kabinti ant durų ar lango. Jis bus puiki puošmena suteikianti Jūsų namams ar biurui daugiau jaukumo šventiniu laikotarpiu.

 • 59,00 € Išparduota
  1 x
  47 Atsiliepimas(-ai)

   Prekiaujame tik atidžiai atrinktais kėniais.  100% pinigų grąžinimo garantija arba keitimas.  Kėnio pristatymas ir užnešimas Vilniaus mieste.Šiais metais turėsime labai ribotą kiekį, nes atrinkome tik gražiausius. Vešlūs, tobulų formų ir mišku kvepiantys.

  59,00 €
 • 19,00 € Išparduota
  1 x
  7 Atsiliepimas(-ai)

  Pasibaigus gražiausioms metų šventėms, Eglutes.lt komanda pasirūpins eglutės išvežimu iš Jūsų namų ar biuro. Pasirinkite išvežimo laiką ir datą. Ši paslauga teikiama tik tiems klientams, mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigujusiems eglutę.

  19,00 €

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

DAUGIAU KALĖDŲ (NUOMA)

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Jūsų žiūrėtos prekės