SMAGI ŠVENTĖ Padidinti

TIKRA ŠVENTĖ

PASIULYMAS3

KURKITE JAUKIAS AKIMIRKAS DRAUGE SU KOLEGOMIS!

Užsisakykite į biurą kėnį, kurį atveš Kalėdų senelis ir ne tik surengs mini šventę, bet ir paragins drauge papuošti kėnį, susiburti ir smagiai praleisti laiką. Pasibaigus šventėms pasirūpinsime, medelio išvežimu. 

✔️ Kėnis 180 cm.

✔️ Stovas KRINNER COMFORT M.

✔️ Kalėdinis vainikas.

✔️Kėnį pristato Kalėdų senelis.

✔️ Kėnio išvežimas po švenčių.

Pakuotės turinys

 • 39,00 € Išparduota
  1 x

  Kėnio vainikas dekoruotas raudonu kaspinu. Vainiką galima kabinti ant durų ar lango. Jis bus puiki puošmena suteikianti Jūsų namams ar biurui daugiau jaukumo šventiniu laikotarpiu.

  39,00 €
 • 1 x
  49 Atsiliepimas(-ai)

   Prekiaujame tik atidžiai atrinktais kėniais.  100% pinigų grąžinimo garantija arba keitimas.  Kėnio pristatymas ir užnešimas Vilniaus mieste.Šiais metais turėsime labai ribotą kiekį, nes atrinkome tik gražiausius. Vešlūs, tobulų formų ir mišku kvepiantys.

 • 19,00 € Išparduota
  1 x
  7 Atsiliepimas(-ai)

  Pasibaigus gražiausioms metų šventėms, Eglutes.lt komanda pasirūpins eglutės išvežimu iš Jūsų namų ar biuro. Pasirinkite išvežimo laiką ir datą. Ši paslauga teikiama tik tiems klientams, mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigujusiems eglutę.

  19,00 €
 • 0,00 € Išparduota
  1 x

  Eglutės iki 2,5 m stovas Krinner KOPENHAGEN  Tinka eglutėms ir kėniams iki: 2,5m Kamienui iki (skersmuo): ~12cm Patentuota vieno laido technologija Stovo svoris: ~3,5kg Stovo skersmuo: ~ 50cm 5 METŲ GARANTIJA

  0,00 €
 • 0,00 € Išparduota
  1 x

  Užsisakykite į biurą kėnį, kurį atveš Kalėdų Senelis ir ne tik surengs mini šventę, bet ir paragins drauge papuošti ką tik atkeliavusią Kalėdų eglutę specialiai atrinktais gražiausiais kalėdiniais žaisliukais. Pasibaigus žiemos šventėms pasirūpinsime eglutės išvežimu.

  0,00 €

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

TIKRA ŠVENTĖ

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: