BIURO IR NAMŲ PUOŠMENA Padidinti

NUOSTABI PUOŠMENA

PASIULYMAS1

ŠVENTĖ PRASIDEDA TADA, KAI ATKELIAUJA EGLUTĖ!

Išsirinkite kėnį ir Jūsų nurodytu adresu bei sutartu laiku pristatysime jį Jums. Kartu su kėniu pristatysime ir stovą. Tai puiki proga papuošti savo įmonės skyrius. Pasibaigus žiemos šventėms pasirūpinsime medelio išvežimu.

Pasiūlymą sudaro:

✔️ Kėnis 180 cm.

✔️ Stovas KRINNER COMFORT M.

✔️Kėnio pristatymas.

✔️ Kėnio išvežimas po švenčių.

Pakuotės turinys

 • 1 x
  16 Atsiliepimas(-ai)

  Tinka eglutėms ir kėniams iki: 2,5 m Kamienui iki (skersmuo): ~12 cm Stovo svoris: ~ 5 kg Stovo skersmuo: ~ 36 cm 5 METŲ GARANTIJAUnikali vieno laido technologija Sumani automatinio užrakto sistema Paprastai prisitaikantys spaustuvai Lengvas medžio perkėlimas Patentuotas saugumo diržas Didelis vandens rezervuaras Vandens lygio matuoklis...

 • 1 x
  49 Atsiliepimas(-ai)

   Prekiaujame tik atidžiai atrinktais kėniais.  100% pinigų grąžinimo garantija arba keitimas.  Kėnio pristatymas ir užnešimas Vilniaus mieste.Šiais metais turėsime labai ribotą kiekį, nes atrinkome tik gražiausius. Vešlūs, tobulų formų ir mišku kvepiantys.

 • 19,00 € Išparduota
  1 x
  7 Atsiliepimas(-ai)

  Pasibaigus gražiausioms metų šventėms, Eglutes.lt komanda pasirūpins eglutės išvežimu iš Jūsų namų ar biuro. Pasirinkite išvežimo laiką ir datą. Ši paslauga teikiama tik tiems klientams, mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigujusiems eglutę.

  19,00 €
 • 9,00 € Išparduota
  1 x

  9,00 €

Atsiliepimai

Įvertinimas 
2019-12-23

Labai graži eglutė ir puikus ir praktiškas stovas

  Įvertinimas 
  2019-12-09

  Ačiū Jums. Eglutė nuostabi!

   Parašykite savo atsiliepimą!

   Parašyti atsiliepimą

   NUOSTABI PUOŠMENA

   4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: