Eglutės vazone

Natūralios, specialiai šventėms augintos ir formuotos Kalėdinės eglutės - tikroms ir žalioms Jūsų Kalėdoms! Juk tik natūralus medelis namus užlieja kvapniu miško aromatu ir stebuklinga Kalėdine nuotaika. Tegul Jūsų gyva eglutė būna pati kvapniausia ir gražiausia!

Eglutės vazone 

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
 • 24,00 € Vyksta išankstinis užsakymas.
  6 Atsiliepimas(-ai)

  Specialiai Lietuvos medelynuose išaugintos, atsakingai atrinktos ir dailios eglutės sukurs šventę kiekvienuose namuose. Eglutės pilnas aukštis su vazonėliu ir viršūne 70-100 cm. Sidabrines eglutes pristatome visoje Lietuvoje.

  24,00 €
 • 7,99 € Yra sandėlyje

  Kiekvienas iš jų - absoliučiai skirtingas, unikalus ir savitų bruožų. Su truputėliu rūpesčio saugiai peržiemojęs ir pavasarį pasodintas į žemę, jis vieną gražią dieną virs nuostabia žalia egle. Visai tokia pat, kokios auga Rovaniemi miestelyje esančiame Kalėdų Senelio miške, iš kurio atkeliavo šie sodinukai.

  7,99 €
 • 39,00 € Vyksta išankstinis užsakymas.

  Specialiai Lietuvos medelynuose išaugintos, atsakingai atrinktos ir dailios eglutės sukurs šventę kiekvienuose namuose. Eglutės pilnas aukštis su vazonėliu ir viršūne 70-100 cm. NUOMOS rinkinį sudaro: ✔️ Bekontaktis pristatymas Vilniuje ir Kaune ✔️ Sidabrinė eglutė vazone ✔️ Bekontaktis išvežimas po švenčių Vilniuje ir Kaune

  39,00 €
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų