Eglutės

Natūralios, specialiai šventėms augintos ir formuotos eglutės - tikroms ir žalioms Jūsų Kalėdoms! Juk tik gyvas medelis namus užlieja kvapniu miško aromatu ir stebuklinga Kalėdine nuotaika.

Tegul Jūsų gyva eglutė būna pati kvapniausia ir gražiausia!

Eglutės Yra 11 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų
 • 6,95 € Yra sandėlyje
  Nauja

  Kiekvienas iš jų - absoliučiai skirtingas, unikalus ir savitų bruožų. Su truputėliu rūpesčio saugiai peržiemojęs ir pavasarį pasodintas į žemę, jis vieną gražią dieną virs nuostabia žalia egle. Visai tokia pat, kokios auga Rovaniemi miestelyje esančiame Kalėdų Senelio miške, iš kurio atkeliavo šie sodinukai. 

  6,95 €
 • 24,00 € Vyksta išankstinis užsakymas.

  Specialiai Lietuvos medelynuose išaugintos, atsakingai atrinktos ir dailios eglutės sukurs šventę kiekvienuose namuose. Eglutės pilnas aukštis su vazonėliu ir viršūne 70 cm.Sidabrines eglutes pristatome tik Vilniaus mieste.

  24,00 €
 • 29,00 € Yra sandėlyje

  Specialiai Lietuvos medelynuose išaugintos, atsakingai atrinktos ir dailios eglutės sukurs šventę kiekvienuose namuose. Eglutė parduodama su kibiru ir užrašu "KALĖDOS".

  29,00 €
 • 45,00 € Vyksta išankstinis užsakymas. Pasirinkite pristatymo datą.

   Prekiaujame tik atidžiai atrinktais kėniais.  100% pinigų grąžinimo garantija arba keitimas.  Kėnio pristatymas ir užnešimas Vilniaus mieste. Šiais metais turėsime labai ribotą kiekį, nes atrinkome tik gražiausius. Vešlūs, tobulų formų ir mišku kvepiantys.Gruodžio 1 ir 8 dienomis medelius pristatinėsime ir Kaune, o 11 dieną Druskininkuose!

  45,00 €
 • 55,00 € Vyksta kėnių pristatymas. Pasirinkite norimą pristatymo datą.

   Prekiaujame tik atidžiai atrinktais kėniais.  100% pinigų grąžinimo garantija arba keitimas.  Kėnio pristatymas ir užnešimas Vilniaus mieste.Šiais metais turėsime labai ribotą kiekį, nes atrinkome tik gražiausius. Vešlūs, tobulų formų ir mišku kvepiantys.  Gruodžio 1 ir 8 dienomis medelius pristatinėsime ir Kaune, o 11 dieną Druskininkuose!

  55,00 €
 • 59,00 € Vyksta išankstinis užsakymas. Pasirinkite norimą pristatymo datą.

   Prekiaujame tik atidžiai atrinktais kėniais.  100% pinigų grąžinimo garantija arba keitimas.  Kėnio pristatymas ir užnešimas Vilniaus mieste.Šiais metais turėsime labai ribotą kiekį, nes atrinkome tik gražiausius. Vešlūs, tobulų formų ir mišku kvepiantys.Gruodžio 1 ir 8 dienomis medelius pristatinėsime ir Kaune, o 11 dieną Druskininkuose!

  59,00 €
 • 79,00 € Vyksta išankstinis užsakymas. Pasirinkite norimą pristatymo datą.

   Prekiaujame tik atidžiai atrinktais kėniais.  100% pinigų grąžinimo garantija arba keitimas.  Kėnio pristatymas ir užnešimas Vilniaus mieste.Šiais metais turėsime labai ribotą kiekį, nes atrinkome tik gražiausius. Vešlūs, tobulų formų ir mišku kvepiantys. Šio dydžio kėniams rekomenduojame stovą KRINNER XXL. Gruodžio 1 ir 8 d. medelius pristatinėsime ir...

  79,00 €
 • 89,00 € Vyksta išankstinis užsakymas. Pasirinkite norimą pristatymo datą.

   Prekiaujame tik atidžiai atrinktais kėniais.  100% pinigų grąžinimo garantija arba keitimas.  Kėnio pristatymas ir užnešimas Vilniaus mieste. Kiekvienais metais turime labai ribotą kiekį, nes atrenkame tik gražiausius. Vešlūs, tobulų formų ir mišku kvepiantys. Šio dydžio kėniams rekomenduojame stovą KRINNER XXL. Gruodžio 1 ir 8 d. medelius...

  89,00 €
 • 110,00 € Išparduota

   Prekiaujame tik atidžiai atrinktais kėniais.  100% pinigų grąžinimo garantija arba keitimas.  Kėnio pristatymas ir užnešimas Vilniaus mieste. Šiais metais turėsime labai ribotą kiekį, nes atrinkome tik gražiausius. Vešlūs, tobulų formų ir mišku kvepiantys. Šio dydžio kėniams rekomenduojame stovą KRINNER XXL. Gruodžio 1 ir 8 d. medelius pristatinėsime ir...

  110,00 €
 • 125,00 € Išparduota

  Jau visi šio dydžio kėniai yra rezervuoti 2018 m. šventėms. Rekomenduojame rinktis Premium klasės KĖNĮ (225-250cm).  Prekiaujame tik atidžiai atrinktais kėniais.  100% pinigų grąžinimo garantija arba keitimas.  Kėnio pristatymas ir užnešimas Vilniaus mieste. Šio dydžio kėniams rekomenduojame stovą KRINNER XXL. Gruodžio 1 ir 8 d. medelius pristatinėsime ir...

  125,00 €
 •  Prekiaujame tik atidžiai atrinktais kėniais.  100% pinigų grąžinimo garantija arba keitimas.  Kėnio pristatymas ir užnešimas Vilniaus mieste. Iš anksto susitarus, turime galimybę pristatyti 300 cm, 400 cm ir 500 cm kėnius. Kreipkitės telefonu +370 68394908. Užsakymus priimame iki lapkričio 20 dienos.

Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų